Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babát 1éves koráig minden...

A babát 1éves koráig minden hónapban vinni kell mérésre a védőnőhöz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, otthon is mérheted. Megvannak a kötelező védőnői és orvosi látogatások, amikor oltani kell vinni a babádat. Én azért vittem minden hónapban 1 éves koráig, mert nem vettünk otthonra mérleget, meg jót is tett, hogy havi egyszer tudok pár szót váltani a védőnővel.
2012. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az egészségügyi könyvben van írva: 1, 3, 6 hónapos és 1 éves korban.

Én ezen kívül párszor bevittem, mert nincs mérlegünk. Most már 1,5 éves, meg tudom mérni a mi mérlegünkön - már amikor megáll rajta szépen :D.

2012. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írták: nem!
2012. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk havonta visszük méretni, vagy van mérleg vagy nincs. És havinta egyszer a védőnő is kijön hogy "hazai" körülmények között is lássa a babát, mit tud. Én szívesen viszem, nincs messze, hazafelé alszik egyet, találkozok más anyukákkal, lehet kérdezni védőnőtől.
2012. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges! Úgyis látod ha valami baj van, akkor meg viszed az orvoshoz!

Nálunk a kötelező oltások beadásakor kellett vinni, meg 6, 9, 12, 15, 18, 24 hósan utána évente státuszra.

2012. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Elfelejtettem írni, hogy legutóbb mikor voltam - és ez nem az első eset - beteg lett a kisfiam. Vírusos hasmenést... és ilyeneket kapott el, pedig mindenki meg lett kérve, hogy beteg gyereket ne vigyen a védőnőhöz.
2012. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj elírtam második :D
2012. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!