Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros foltok és pöttyök 14...

Piros foltok és pöttyök 14 hónapos kisfiamon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már teljesen kétségbe vagyok esve. Több mint 1 hónapja küzdünk, hogy kitaláljam mi a nyavalya van a 15 hós kisfiam testén. Talánm 1 nap ha volt mikor nem voltak rajta foltok. Rovarokat teljesen kizártuk, a védőnőnk szerint ételallergia, de nem ételcsoport, hanem valami szuinezék, összetevő, vagy fűszer. Tápszeres, nem váltottunk, bébiételeket kap, nem bízom a környék zöldségeseiben sajnos, így nem nagyon főzök neki, tojást szinte egyáltalán nem kap mostanában, se tejterméket, minden kozmetikumban váltottunk a csukamájolajas popsikrémre, fürdőkenőcsre. Már nem tudom mit tegyek. Tegnap ismét nagyon előjöttek neki, írom miket kap, de nem látok összefüggést. Védőnővel a kakaóra és banánra is gondoltunk, mert azt sokat kapott és talán felgyülemlett a szervezetében vmi ezekből. Segítsetek! Volt valakinek hasonló?? Tutira nem melegkiütés - mert az is van a tarkóján, de az szinte teljesen más....Vtunk bőrgyógyásznál is, ő sem sokat tudott mondani...Várom válaszaitokat, reggelente már rettegek bemenni hozzá, félek megint tele lesz foltokkal....ja, vannak cicáink, de a védőnő szerint ha a ciciszőr lenne a ludas, akkor folyamatosan - mármint 6 hónapos kora óta - lenne kiütése.
2012. jún. 19. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én arra tippelek hogy ételallergia, több fajta étel is kiválthatja.

Küldök egy linket olvasd el,általában foltok is meg szoktak jelenni a pöttyök mellet, van a linkben egy férfi ábrája ahol illusztrálják a foltokat.Remélem adtam egy kis segítséget...

[link]

2012. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!