Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok használt lábbelit a...

Krisztina27 kérdése:

Adnátok használt lábbelit a gyermeketekre?

Figyelt kérdés
Kaptunk a párom testvérétől két nagy zsák cipőt, és szandált, nem mind agyonhasznált van közte jobb állapotba lévő is, ti ráadnátok a gyerekre, ha nem fogják látni a gyerek a lábán szerintem megsértődnek.
2012. jún. 19. 14:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: a párodnak teljesen igaza van. Ha van közötte nem annyira lelakott cipő, nyugodtan ráadhatod a gyerekre, SEMMI BAJA NEM LESZ.
2012. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sokszor veszek a lányomnak alighasznált,márkás(superfit,elefanten)lábbelit....fillérekért.és a minap voltunk ortopédusnál,más ügyből kifolyólag,de megnézte a lábát is,és azt mondta tökélete...sőt,még egy kicsit jobb is.A cipők nagyon drágák,é piszok hamar kinövi.Nem sajnálnám én,ha lenne rá való pénz ,de nincs.Műagyag kínait meg nem adok rá.Egyébként erről mindig az jut eszembe,hogy nagyapámék 9en voltak testvérek és össz 2 cipőjük volt,mindig az a 2 járt iskolába,amelyik épp belenőtt a cipőbe....
2012. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha én kaptam volna,jó állapotban biztos rá adom.


De mivel nem kaptunk,és már lehet 1000-3000 Ft között kapni új cipőket,így nem veszek sose használtat!

2012. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 bugaboo ***** válasza:
Nem! Bodyt sem!
2012. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Cipőt semmiképp, ruhát igen. Cipőt azért nem, mert fontosnak tartom, hogy rendesen fejlődjön a lába, és mivel minden gyerek másképp tapossa ki a cipőt, így már nem ér semmit egy másodjára hordott jó mnőségű cipő. De ha már itt tartunk, én ragaszkodom a jobb kialakítású cipőhöz (nem feltétlenül a legdrágább az), mert nem szeretnék későbbiekben gerinc- vagy lábproblémákkal orvoshoz járni. Sértődéssel ne foglalkozz, a gyerek egészsége az elsődleges, nem a család jóérzése...
2012. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Bár még csak 3 hónapos a Kisfiunk, de azt már megbeszéltük a Párommal, hogy használt cipőt soha nem veszünk Neki. A ruhái azok turiból vannak, az nem gond (fehérneműt is majd csak újat veszek, és a zokni, sapka is új). De a cipőt azt mindenki máshogy tapossa ki.

2012. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!