Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a tápszer folyadék...

Szerintetek a tápszer folyadéknak (is) számít?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem igen.

Viszont ha már nagyobb, és kap pépes kajcsit, utána ugye nem adhatsz még tápit, akkor kicsi vízzel kell kinálni.

2012. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Tápszeres babákat külön itatni kell tápszer után, vízzel.
2012. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen melegben érdemes megkínálni vízzel a tápszeres babát! Az én manóm hat hetes, tápszeres, ma 130 ml vizet ivott meg, pedig még légkondi is van... Iszonyú meleg van, megviseli, és kell mellé a folyadék.
2012. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,írnom kellett volna,hogy 8 hónapos,eszik már sokmindent,de szerintem keveset iszik.Kb.2-2,5 dl-t.Ezért érdekelne,hogy a tápszer beszámítható-e,mert úgy akkor kb.6 dl/nap.
2012. jún. 19. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

IGEN,ANNAK IS.


Tudom,mert tavaly nyáron semmit nem akart inni a lányom a kánikulába,viszont 5-6 adag tápszer lement.És mondták,hogy elég.

2012. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem a dokinőnk azt mondta, hogy tápszer és tej az félnek számít.

nagyon keveset iszik a babád, adj neki pohárból, cumisüvegből, nurofen adagolóból, bármiből csak igyon.

10óraira meg gyümölcs helyett gyümölcslevet adj neki, kicsit öntsd fel vízzel

2012. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!