Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetőtér beépítésű emelten...

Tetőtér beépítésű emelten lakunk, ilyenkor nagyon meleg van idefent, most is 30 fok van. Mibe altassam 10 hónaposomat?

Figyelt kérdés
Csak a pelus, meg egy ujjatlan body van rajta, de így is izzad a feje.:( Se légkondi(ami nem is lenne jó neki) se semmi!
2012. jún. 19. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg egy sima kis vékony lepedőt rakni alá a kiságyba, plusz a matrac, és szerintem 30 fokban bőven elég egy pelus, nem kell rá a body. Takard be egy nagyon vékony kis pléddel, vagy ha rajta hagyod a bodyt, akkor egy leheletvékony textilpelussal.
2012. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Abszolút nincs betakarva! Már egy ideje nem takargatom, mert ide oda forog az ágyban, és soha nincs rajta a takaró.
2012. jún. 19. 22:15
 3/13 A kérdező kommentje:
Szóval nincs betakarva, csak a body meg a pelus van rajta, és így is izzad.
2012. jún. 19. 22:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egy kis vékony, kényelmes ruhácskát adnék rá, akár kislány, akár kisfiú (ilyenkor még nem számít és a kutya sem látja rajtatok kívül). Jól szellőzik, mégis van valami a derekán, hasán.
2012. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél hideg vizes ruhát az ablakba, vagy száríts a szobájában kimosott ruhákat.
2012. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat! Kipróbáljuk!
2012. jún. 19. 22:20
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is 30 fok van a lakásban :(

Fiamon is egy nagyon vékony rövid ujjú body van + kb. 3 - 4 méterre tőle egy ventilátor kavarja a levegőt (nem ráirányítva).


Én a teregetéssel gondban vagyok, mert így még jó párás is a meleg szoba... Még jobban izzadunk! :(

2012. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most néztem, jelenleg mindenhol az országban 26 fok alatt van. Esetleg egy ablaknyitás? Bemehetne egy kis hűs levegő.
2012. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk már egy ideje az atléta válú body-ban alszik 11 hónaposom... Plusz sarkig nyitva a szúnyoghálós ablak.... olyan hajnal 3 körül zárom bukóra... Ő is izzad.... ma még oda tettem egy kis ventit is neki de ahogy elaludt az kikapcsoltam .....
2012. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt is meleg van mint mindenhol,én egy-két számmal nagyobb bodyt adok rá ami nem tapad a testére hanem jó laza és én sem takarom be.
2012. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!