Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korán kelő babádnak hogy...

Korán kelő babádnak hogy alakul az étkezése?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, hogy jól csinálom. 8.5 hónapos és 5- fél6 között kel. Ekkor kap tejet, majd 9 körül gyümölcsöt. Nem túl korai 9-kor a gyümölcs? Napi 5-ször eszik.

2012. jún. 20. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az én fiam 6 körül kelt, kel a mai napig (4 éves lesz). Ő is ébredés után szopcsizott, aztán 9-10 körül kapta a tízórait (gyümölcs, tejpép, stb.). Aztán bölcsi előtt (1,5-2 évese) kezdtük szoktatni, hogy 8 körül reggeli, 10-kor gyümölcslé, fél 12-kor ebéd, mert az ő bölcsijében ez volt a szokás, ezért gondoltam én is elkezdem.
2012. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is mostanában fél 6-6 körül ébred. Akkor kap tápszert, de nem sokat iszik, kb. 150 ml-t, így ő is 8-9 körül kap gyümölcsöt. 10 körül amúgy is alszik megint. Ráadásul ha később adnám, nem ebédelne rendesen, aminek az ideje általában 12 körül van.

Szóval jól csinálod!

2012. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen! Mikor érnek meg arra, hogy elég legyen nekik csak egy kevés gyümölcs? Most egy teljes adagot eszik meg és meg is éhezik délre.
2012. jún. 20. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem gond szerintem, ha sok gyümölcsöt eszik. Ha úgy látod, hogy túlságosan is éhes, mire ebéd jön, dúsíthatod is, pl. zabpehellyel, keksszel, így tovább bírja, illetve nem lesz nyűgös az éhségtől.
2012. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!