Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő csipanása?

Babi0906 kérdése:

Légzésfigyelő csipanása?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy másnak is volt-e már olyan,hogy nem riasztott csak becsippant a légzésfigyelője?

Első 2 hétben kb. 3-szor volt ilyen utána állítottunk az érzékenységén és nem volt többet gond tegnapig. Este megint becsippant párom oda ment a kiságyhoz,de semmi gond nem volt. Ha nem riaszt csak csippan az mit jelent?? Miért van?

Mondjuk sokat mocorog és forgolódik az ágyban,de 2 lapos a figyelő.

(Nem az a kérdés,hogy hasznos-e a figyelő mert én annak tartom csak arra vagyok kíváncsi másnál is előfordul-e)



2012. jún. 20. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 okból volt ilyen. Először is pár mp kihagyás után csippan 1-et, majd ha nem történik továbbra sem mozgás akkor elkezd riasztani.

A másik ok meg az volt amikor merülni kezdett az elem.

Angelcare légzésfigyelőnk volt.

2012. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

merül az elem valószínűleg, de a mienk ezt fénnyel is jelezte, egy piros lámpa gyulladt ki az elem jelzés mellett. nekünk baby sense van/volt. annó azt mndták a prevenciós tanfolyamon, hogy ne használjunk újra tölthető elemet, hanem csak jó minőségű tartós elemet tegyünk bele. nekünk egy szett/gyerkőc elég volt :)

ha em hagyja abba, akkor hívd fel a gyártót, vagy a védőnőt.

2012. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is angelcare figyelőnk van,és szintén elemmerülésnél csinált ilyet.
2012. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

AngelCare van nekünk is és elemmerülés jele!

Sokszor frászt kapok miatta:(

2012. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dettó nekem is az elem merült, viszont egyfolytában csipogott, nem hagyta abba amíg ki nem cseréltem. Persze halálra rémültem amikor elkezdett becsipogni.:( Viszont olyan is volt, hogy egyet csipogott (plusz pirosan bejelzett a kis jelzője)..és mivel elég hangos az az egy csippanás a lányom egyből mocorogni kezdett és nem csipogott tovább

Szóval lehet, olyan mélyen aludt, hogy nem érzékelte a légzésfigyelő.

2012. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is rendszeresen van, hogy csak egyet csippan, illetve beriaszt, de abbamarad. Azt mondta a védőnő, hogy csak addig jelez, amíg nem érzékel valamit. Lehet két levegő között kicsit nagyobb volt a szünet és becsippant, de újra vett levegőt a baba és abbahagyta. Nekünk rendszeresek a téves riasztások, egyrészt, mert a lányom állandóan elmászik, az ágy széléhez vagy totál keresztbe, illetve rájöttem, hogy akkor riaszt, amikor nyújtózkodik, mert akkor addig nem vesz levegőt. Szóval nálunk nem elemgond miatt volt.
2012. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,de szerencsére azóta nem volt ilyen.

Úgy,hogy nem hinném,hogy elem baja van.

2012. jún. 22. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!