Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero Klubbos anyukák!...

Libero Klubbos anyukák! Tényleg meg kell tartani a blokkokat is? Ellenőrzik?

Figyelt kérdés

Hogyan?

Én most nyertem 20 pontot meg volt itthon egy csomag libero, úgyhogy regisztráltam azt is. Persze ezt nem most vettem és akkor még nem gondoltam arra, hogy kelleni fog a blokk. Buktam a 4 pontot?


2012. jún. 20. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Tőlem eddig nem kérték. Elvileg a rendelt ajándékok kiszállítása után 1 hónapig kérhetik, de bajban lennék, mert nekem sincs meg minden blokk, sőt, múltkor olyan helyen vettük, ahol nincs vonalkód olvasó, csak árcéduláról pötyögnek be tételeket, így a blokkon sem jelenik meg a tétel neve. Múlt héten anyukám vett Liberot, nem fogom tőle elkérni azt a blokkot, amin a műszaki cikkek is szerepelnek és a jótállásukhoz az a blokk is szükséges. Csak be akarnak ijeszteni olyanokat, akik kódokat generálnak és több száz pontot töltenek fel, miközben nincs is Liberojuk.
2012. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam, hogy a blokkot is meg kéne tartani... :S Még 3 éve regiztem, azóta gyűjtök pontokat, ajándékokat is váltottam már be, de blokkot még soha nem kértek. Azóta változott a pontrendszer is, hiszen kezdetben még a pelenkából kellett kivágni a pontot, azt beküldeni, azóta viszont elég neten beküldeni. Viszont én már 1 éve nem vettem pelenkát, mert a fiam szobatiszta azóta.
2012. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem parázom túl a dolgot, de azért a következőknél megtartom :)
2012. jún. 20. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!