Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hósan nem korai ez még?

7,5 hósan nem korai ez még?

Figyelt kérdés

Pár nap óta 7,5 hós kislányom az eddiginél sokat kevesebbet alszik. Eddig délelőtt aludt 1-1,5 órát, délután 3órát. Most meg pár napja délelőtt nem alszik max. felet. délután is csak max. másfelet.Persze így meg este 6 körül már jelzi, hogy álmos. Viszont ha 6 órakkor lerakom aludni, akkor nem tudunk menni időben fürödni.

Neki még kellene a két alvás ugye?

Legalábbis a nagy lányom sokáig 13-14 hós koráig kétszer aludt.


2012. jún. 20. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A nagy nekem is, de a kicsi pl 8-9 hónapos korában már csak egyet...vagy korábban is, már nem emlékszem. Szerintem 1 próbát megér, ha meg nagyon nyűgös max visszatértek. Lehet, hogy csak a nagy meleg miatt alszik ilyen keveset.
2012. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meleg miatt van,ne aggódj!
2012. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, hogy dél körül lefekteted.
2012. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Szerintem is a meleg a hunyó.De ki fogom próbálni, h fél 1 körül rakom le aludni, mert így nem jó, hogy alszik délelőtt egy fél órát, meg délután 1 órát, de ma is 7-kor jöttünk haza babakocsival és úgy elaludt , hogy még arra sem kelt fel, hogy kivettem és behoztam az ágyába.
2012. jún. 20. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!