Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet fogzás? Nem korai?...

Lehet fogzás? Nem korai? Normális ha mégis az?

Figyelt kérdés
5.-én lesz 3hónapos.öklét a szájába veszi nyáladzás nincs...a felső ínyénél van egy fehér valami ujjammal nem jön le mikor belenyúltam...lehet már fog?
2012. máj. 23. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ritka,de van olyan baba akinél ilyen korán kezdődik a fogzás!
2012. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, lehet.

Nekem mind a két babámnak 4 hónaposan bújt ki az alsó kettő fog szinte egyszerre. Mondjuk nekem inkább az fura, hogy felül van:-) De ilyen is lehet:-))

2012. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak a 2 hónapos oltáskori vizsgálatnál kiáltott fel a doktornő: Nézzétek, ezt nem hiszem el, ott a foga fehérlik!

5 hónaposan törte át az ínyét, és bújt ki. Addig úgy nyálazott, hogy viccesen mondtam, hogy ez a gyerek a tejet nyállá alakítja át!

2012. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Azt még elfelejtettem, hogy ha fog, akkor azt biztosan érzed az ujjaddal, mert olyan éles, mint a kés, mikor áttöri az ínyüket:-) Már rendesen beléd tudja vájni, ha a szájába teszed a kezed. Ebből tudod, hogy fog-e vagy sem.

2012. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát fogzás előtt az íny rendesen megvastagszik, az a pici csíkocska ami a szájukban van szinte triplájára dagad. Ezen felül a felső fog nem az íny alatt bújik ki hanem elől. Tudom nem lehet elképzelni. Keresek képet róla. tehát olyasmi mintha lepattana a fogról az íny.

Ha ilyen van a szájában akkor lehet fog is, de ezt azért kicsit kétlem (általában alul jön először, de ez nem törvényszerű)

Inkább arról lehet szó, hogy felfedezte az öklét. A fehér valami egyébként ha nem koccan a kanálon (én így teszteltem mindig, bár mondom a felsőknél egyértelműen látszik, ha kint van, az alsóknál volt ez a technikám) szóval ha nem koccan a kanálon és nem is jön le akkor lehet akár szájpenész is.


Ennyit találtam itt ha alaposan megnézed látszik, hogy mekkora a felső így és azokból a csíkokból elől lett meg a fog:


[link]

2012. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!