Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma reggel leesett a babám az...

Ma reggel leesett a babám az ágyról a parkettára. Elég ha megfigyelem, vagy mindenképp vigyem dokihoz?

Figyelt kérdés

elég potyogós izgága gyerek.kb 20cmről esett le,de fejre.azaz az arccsontját ütötte meg,azonnal felsírt,pillanatok alatt megnyugodott,nevetgél,eszik rendesen...látszólag semmi baja,csak egy kicsi piros duzzanat van a szeme alatt.de nem is érzékeny érintésre.olyan mint amikor mi is nekimegyünk valaminek és ott a nyoma.

8hónapos

Kérlek,nem kioktatást szeretnék-így is elég lelkiismeret furdalásom van!


2009. júl. 6. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugi, az én babám is nagy zuhanós. doki mondta, hogy megfigyelés elég. kizárt, hogy ne vegyem észre, hogy baja van.
2009. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hàt igen a gyerekek keményen megtudjàk ijeszteni a szülöket, szerintem semmi baja! Ne aggodj, s lelkiismeret furdalàsod se legyen, lesz még ennek pàrja! Tudom könnyü mondani! Pl. U.hugom kislànya az asztalrol esett le, doki, semmi baj, ok haza, és a gyerek màr màszott is az asztalra! Semmi veszélyérzetük nincs, de inkàbb rakd le a földre ha kimész egy percre vagy csinàlsz valamit, onnan nem eshet tovàbb! :)

2009. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi-csak olyan szarul esik,hogy nálam történnek ilyenek.az meg még rosszabb hogy miért nem gondolok bele ilyen helyzetekbe?
2009. júl. 6. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem is ma pottyant le az ágyról a parkettára. Kb 30 cm az ágy magassága. Ugyan az volt mint nálatok, csak neki a homlokán lett egy kis piros folt. Nagyon megijedtem!!!
2009. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerencsére semmi tünetet nem produkált a fiam,a pirosság is lement mára.szépen evett,viszonylag jól aludt(idő miatt),most meg itt kompozik mellettem
2009. júl. 7. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!