Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más pici babája is ennyire...

Más pici babája is ennyire szenved a melegtől?

Figyelt kérdés

A lakásban 29-30fok van!csak egy kis body van a 7hetes kislányomon de így is nagyon izzad és szinte semmit nem alszik!tegnap délutántól éjfélig sírt!csak evésnél és fürdésnél volt nyugodtan!és mivel sűrübben tettem cicire ezért a hasa is többet fájt!úgy sajnálom szegénykém!

délutáni fürdetésen és nedves kendővel való törölgetésen kívül hogy segíthetnék rajta?ja és ma már 2étkezés között adok neki hűtött forralt vizet,talán így jobb lesz?


2012. jún. 20. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj, szegénykém. :( Nálunk légkondi van, máshogy nem menne.


A séta viszont árnyékos teraszon üldögélésre korlátozódott, mert tegnap kivittük 8kor, 3/4 kilencre 39 fok lett, és sírt, izzadt, nyűglődött, a kutacsa meg kb. 1 cm mély volt. :( Én is itatom, amúgy is csak tápszert kap. A fürdetés jó, kicsit felfrissíti, de ezen kívül várni kell szerintem, hogy múljon a hőség.


6 hetes baba anyukája

2012. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, adj neki két étkezés között babavizet, ha elfogadja jó, ha nem, ne erőltesd.

Ezenkívül törölgetheted nedves kendővel, de azt is szokták tanácsolni, hogy vizes lepedőt függesz ki a szobájába, az is enyhíti kicsit a hőséget.

2012. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bodyt sem adok a 6 hetes kislányomra, csak pelenka van rajta. A védőnő mondta, hogy így teljesen jó. Az enyém sem nagyon akar aludni, nedves textilpelust is teszek rá időnként.
2012. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!