Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek tejallergiás babája...

Akinek tejallergiás babája van elmondaná mire számítsak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos, két hete köhög. A doktornő szerint lehet, hogy tejallergiája van. Milyen vizsgálatokat csinálnak ilyenkor? Egyáltalán hogyan állapítják meg, hogy tényleg az? Akinek volt ilyen elmondaná, hogy a tejtermékek megvonása után mikor szűntek meg a felsőléguti panaszok?
2012. jún. 21. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte azonnal megszűntek, egyik napról a másikra. Viszont neki nem csak köhögés volt, hanem hasmenés, hányás, puffadás is. Nálunk csináltak vértesztet, és tejterhelést is, ezek alapján döntik el, hogy tejfehérje érzékeny-e.
2012. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezt kinövik? Iszonyat rondán köhög, addig, amíg el nem kezd öklendezni, meg hányni:( Akkor lehet, hogy pár nap és megszűnik, ha nem kap tejes dolgot? Most egy kicsit megnyugtattál, köszönöm!
2012. jún. 21. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerencsére igen, kinőhető :) Az előzőeket a kistestvérem alapján írtam, 2006-ban született, 5 éves, és 1 hónapja volt kontrollon, ahol megállapították, hogy végre kinőtte!
2012. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na majd kiderül egyáltalán az-e. Most viszem vissza a gyerekorvoshoz, eddig vártunk. Köptetőt kapott, meg hörgőtágítót, de nem javul. Kíváncsi vagyok hová fog küldeni. Ha valakinek van még tapasztalata és megosztaná velem, örülnék neki.
2012. jún. 21. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem fiamról kb 3hósan ferült ki,hogy tejallergiás.El küldtek gasztoenerologiára,de nem csináltak semmi vizsgálatot(ilyen kicsiknek állitólag nem lehet)csak az én elmondásom alapján mondták rá,hogy az.Azóta még 3szor voltunk ugyan itt,de még mindig semmi vizsgálat.Most 1,5éves de ugy látom már kinötte(2éves korukig kinöhető).Ő nem köhögött,nem volt hasmenés stb,csak ekcémás kiütések jelentek meg rajta.
2012. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ma voltunk röntgenen és kiderült szó sincsen tejallergiáról, kétoldali tüdőgyulladása van a kisfiamnak, csak az orvos nem vette észre:(
2012. jún. 22. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!