Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet megoldani egy 2...

Hogy lehet megoldani egy 2 évessel a volán buszon utazást?

Figyelt kérdés
2 és fél órás útról lenne szó, ami elég hosszú, ráadásul a buszon nem lehet sétálgatni, mint mondjuk egy vonaton. Gyerekülés sincs, a sima ülésen meg nem hiszem, hogy el tudna aludni. Én 28 hetes vagyok, tehát az ölembe se tud nagyon ülni, mert már nem fér el...ezek alapján reménytelen?
2012. jún. 21. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne aludjon? 2 óra nem a világ,hamar eltelik az idő és nézelődtök az ablakon.Lefoglalod,elveszed a figyelmét.

10 órás autóbuszos úton voltam 8 hónapossal,igaz nem állapotosa is,de nem volt semmi baj.

2012. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Foglald le,Te vagy az anyja.Játszatok.
2012. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért gondoltam, hogy alhatna, mert nagyon sajtkukac, és roppant nehéz lefoglalni 10 percnél tovább. Nem köti le semmi, csak ha mozoghat, de ezt ott nem tudom megoldani, a fenekén kell ülnie jó sok ideig.
2012. jún. 21. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Utaztál már vele rövidebb úton? Ott hogy viselkedett?


Lányom is menőmanó és otthon sosem ül le, de imád buszozni, és akkor képes egy helyben ülni sokáig!

Én viszek neki játékokat, rágcsálnivalót, de általában csak nézelődik, imádja a buszokat.

2012. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Másfél órás útra megyek minden héten (CTG -re kell mennem) volánbusszal egy 21 hóssal és egy 3.5 évessel. Most legutóbb egy hely volt csak, azon ültem, ölemben mindkét gyerek, meg a táska - ja és 50 fok, légkondi sehol. Nem volt más választásom. Tudják, hogy nem lehet felállni, érzik, hogy most nagyon nem kéne felbosszantani. Jövőhéttől - ha még egyben leszek - a két 5 évesemet is vinnem kell majd, mert vége az ovinak.


39 hkm

2012. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz én 1 órás úton voltam már a lányommal buszon, de ült egy helyben mellettem és nézelődött kifelé. Amúgy ő is örökmozgó, itthon alig ül le. Nem lesz baj, majd meglátod, szeretni fogja! Nem biztos, hogy el fog aludni, igaz a lányom egyszer elaludt, olyankor fogni kell, nehogy lecsússzon, de megoldható! A lábadra hajtja a fejét....

A lányom is 2 éves.

2012. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor fáraszd le előtte.Játszótér ,játszóház kitombolja magát,eszik és GO
2012. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!