Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fertőtlenítitek a...

Mivel fertőtlenítitek a műanyag játékokat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Semmivel, lemosom vízzel. Miért kellene fertőtleníteni? Még nem hallottam ilyenről, de lehet, hogy csak tájékozatlan vagyok...
2009. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én semmivel, ugyanis nem steril gyereket nevelek.Babahabfürdős vízzel letörlöm egy hónapban egyszer, vagy ha összemaszatolja a játékait, de nem fertőtlenítettem és nem is fogom, mert ez gyengíti az immunrendszerét.16 hós a gyermekem, és még soha nem volt beteg.(lekopogom)Inkább az utcán lévő kosztól féltem, kutyakaki,stb.Mert hányan ödaköpnek odahánynak, kutyák odakakiklnak az utcára, aztán meg megfogdossa a járdát a földet a gyerek, és egyből bekapja a kezét.Nah én erre ügyelek inkább, a tiszta lakásban talán nincs annyi baci mint az utcán, vagy a játszótereken.Kéztörlőt mindig viszünk, mert tiszta fekete a játszótéren az összes játék, utána amíg hazaérünk nyolcszor is bekapja a kezét.A lakásban is vannak azért bacik, de azért annyi kell a babának, nah ha meg másik már meg jár, akkor ugysem tudod megakadályozni,hogy ne egyen koszt.Állítólag annyi kell is neki.Amúgy mennyi idős a babád?
2009. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
bocsi nem másik, hanem mászik:)
2009. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem odaírni, hogy az első használat előtt. A rágókákra és a csörgőkre gondoltam.
2009. júl. 6. 16:51
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Semmivel a steril környezetbel tartot gyerekek állandona betegek nem tuk kialakulni az immunredszerük.
2009. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
egyszerüen lemosod babafürdetös vizzel ahogy az elöbb javasilták
2009. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Első használat előtt is ugyanúgy forró víz aztán szevasz. Felesleges, mert leteszi ide - leteszi oda, stb., nem lehet az egész lakást sterilen tartani.
2009. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
A rágókát csörgőt az első használat előtt, ha rá van írva, hogy kifőzhető, akkor főzdd ki, a zseléseket csak babafürdetővel jól mosd el.Próbálj olyat venni, ami be van csomagolva, azt talán nem tüsszögik köhögik le a boltban, mielőtt eladják.Szóval az első használatkor én is jól le szoktam mosni aztán öblíteni, meg ha pici a baba akkor hetente ki lehet főzni.De egyébként elég ha napközben párszor leöblíted ha már használja a kicsi.Egyébként, én lehet finnyás vagyok kissé, de rosszul vagyok amikor a bababoltokban a gyerek rágja a vadi új becsomagolt játékokat, amit meg sem törölnek.Vagy épp a csomagolást rágatják szét a gyerekkel.Egyébként attól sem lesz bajuk a babáknak, csak gusztus kérdése a dolog.
2009. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Akkor csak vízzel.
2009. júl. 6. 17:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért nem árt ha kímélő babahabfürdetővel mosod le, csak aztán jól öblítsd le, és töröld szárazra.
2009. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!