Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák van valaki hasonló...

Anyukák van valaki hasonló helyzetben? 15 hónapos a kicsi fiam de már nagyon várom, hogy menjen bölcsibe 2 évesen. Engem nagyon megvisel ez az itthonlét. Tiszta depis vagyok már. Más is van így?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:

én pont fordítva vagyok ezzel a helyzettel.

az én kisfiam már bölcsis és én is járok dolgozni, de szívem szerint maradnék még itthon a fiammal. de sajnos nem lehet.

2009. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne üljetek állandóan otthon!!! Öltöztesd fel a manókát és irány a szabad levegő!!! Hidd el jót tesz. Én is hasonló cipőben jártam, sőt, volt egy időszak, amikor valóban depis voltam. Behúztam egész napra a sötétítőket, és még a szemetet sem én vittem le. Ki sem tettem a lábam a lakásból. A kolleganőim ráztak fel! Szépen elmentünk sétálgatni, csak úgy vaktában. A fris levegő is jót tett, meg az, hogy nem a négy fal közöztt voltam, hanem emberek között. Sok sikert!!!
2009. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha én is furán érzem magam,főleg most hogy bejött a rossz idő.Ennek ellenére sokat megyünk a lányommal de esőben szélben azért nem.Ő is 15 hónapos és szintén szeptemberben megy bölcsibe,de azt nagyon nem várom.Viszont a jóidőt azt nagyon, tök jól elvoltunk nyáron.
2009. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
el sem tudnám képzelni, h bölcsibe adjam. minek? örülök, h itthon lehetek vele.
2009. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem utolsó sorban azért megy bölcsibe mert jól jönne még egy kereset.Amúgy meg a gyereknek is jót tesz ha társaságban van,könnyebb lesz neki az oviban.Köszönöm szépen a válaszokat és várom még aki hozzá tud szólni.
2009. nov. 6. 13:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia


Az en babam 8honapos, kulfoldon lakunk es van 2 magyar baratnom itt akik dolgoznak. En minden nap egyedul vagyok vele, este 6 utan erkezik a parom naponta munkabol, mert tulorazik. Mar ugy 2 hete nagyon rossz, nyugos a kisfiam es este is felkel 4-5x, ordit. Csak akkor jo neki, ha jarkalok vele, probalok adni neki tapszert, de nem nagyon keri es csak akkor alszik vissza, ha rajtam fekszik es simogatom, vagy pedig ha folytatom a jarkalast vele. Mostanra mar annyira kikeszitett ez a dolog, hgoy nem tudom elvezni azt, hogy kisfiam van. Jarunk naponta ki a parkba, varosba, fozok minden nap szinte es mikor alszik napkozbe, akkor en is behuzom a lemaradasomat. A baratnoimhez nagyon ritkan tudunk eljutni, mert dolgoznak es hat nem csunghetek allandoan a nyakukon. En mondtam a paromnak, hgoy ha ez sokaig igy megy en nem birom. Teljesen ki vagyok es en megertem amit te erzel. Szerintem ne erezd magad rosszul, mert mas is van ugy mint te.

2009. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!