Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok most hány fok van a...

Nálatok most hány fok van a baba szobájában vagy ahol alszik?

Figyelt kérdés
Az én kicsim 30 fokban alszik, és nem tudom éjszaka sem lehúteni ablaknyitással a szobáját. Szerintetek tudnak jól aludni ilyen melegben?
2012. jún. 21. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát, nála 27 fok van légkondival, de persze nem direkt oda fújatjuk.


Egyébként ő többet alszik, mióta ilyen meleg van, gondolom bágyadtabb.

2012. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31 fok,panel negyedik emelet.
2012. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30. Szerintem az enyém kiválóan alszik most is a nagy melegben, ellenben én alig valamit:( Bár estére 1-2 fokkal hűvösebb van nála, mert sötétítek, ablakot nyitok-csukok napközben, este meg átszellőztetem a házat, amennyire lehet. Próbálj vizespalackokat a mélyhűtőbe tenni, és este a szobába a padlórarakni. Én kínomban jéghideg vízzel mostam fel naponta 3x és palackoztam tavaly nyáron. Valamit segített.
2012. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24-25 fok és szakad róla a víz.:( Jó a ház szigetelése,nincs klímánk.
2012. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

27 fok van, de egész nap kínlódunk...:S

5 hetes amúgy.. éjszaka vmivel jobb a helyzet.

2012. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt a kérdést tettem fel a napokban :))

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nálunk 26,7 fok van, klíma nincs. Családi ház.

Én azt csinálom, hogy amíg este fürdik mindenhol máshol teljesen kitárom az ablakot és huzatot csinálok. Éjszaka meg az ő szobájában bukón van az ablak, ő ajtaja becsukva, a többiben pedig huzat.

A hideg vízzel felmosás szerintem jó ötlet + most ide teregettem a vizes ruhákat.

2012. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30 fok. Van klímánk, de csak estére használjuk hogy éjszakára elviselhetőbb legyen a hőmérséklet. Nappal marad a ventilátor. Nagyon izzad a kisfiam is :( Panel, ötödik emelet.
2012. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szintén panel fsz 30-31 fok van napközben, mindkettőnkről ömlik a víz. Naponta többször megyünk kezet arcot mosni hideg vízzel, valamit segít. Reggelre lemegy 28 fokra:( Babám jól alszik csak csurom víz mikor ébred és megyünk átöltözni...
2012. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, közben megtaláltam ezt a kérdést, köszi, kedves 6.Borzasztó, hogy a 9 hónapos kislányom folyamatosan csurom víz, a földszinten is, ahol "csak" 26 fok van. Itt nem tud aludni, nincs hol, csak az emeleten.Már alig várom, hogy valami jó szigetelésű lakásba költözzünk. Ráadásul az én kicsim most tanulgat inni, mert anyatejes...szóval kikészít ez a meleg.
2012. jún. 21. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!