Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eukaliptusz olajat ki hogyan...

Eukaliptusz olajat ki hogyan használja a baba szobájában, Mennyi ideig hat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ mennyi idős a babád?

Az eukaliptusz és borsmentaolajat nem szabad csak 1 éves kor felett!

Én egy párologtató mécsesbe 8-10 cseppet szoktam tenni az illóolajokból.

Náthás, influenzás időszakban citromfűvet szinte egész délután lefekvésig párologtatom, kb 7 hónapos volt a babám, amikor először használtam.

Most, hogy 1 éves fogom használni az eukaliptuszt is, mert, ha náthás a baba és orrdugulás is van, nagyon jól megindul az orrfolyás tőle.

A hatását pedig akkor fejti ki, amikor párologtatod és belélegzed.

2010. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmult 13 honapos. Es a parologtato mecsest nyugodt szivvel hasznalod ejjel is a gyerek mellett? Engem csak ez aggaszt. Jelenleg forro vizbe teszem az olajat, de az addig hasznal, amig meleg a viz.
2010. márc. 22. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Egészen más a forró vizben, mint a mécsesben párologtatni.

Sokkal jobb a mécses!

Nem, éjszaka nem párologtatom, ha betegség van, akkor egész nap csak gyertyát cserélek és napi kb 3X csepegtetem az olajat.

Nekem van nagyobb mécsesem is és abba 20 csepp simán bele megy, na ebbe csak délelött 1X és délután 1X csepegtetek 10-20 cseppet.

2010. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi!
2010. márc. 22. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!