Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi lehet ez a...

Szerintetek mi lehet ez a folt? Kép lent!

Figyelt kérdés

1 éves a fiam, 3 helyen van rajta ilyen folt. a 2 combján, + az egyik felkarján. Nem dudorodik ki, láthatóan nem viszket, és nem is fáj neki. De mitől lehet?

[link]


2012. jún. 21. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Csípés??
2012. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, igaziból van a hátán szúnyog csípés, de az nem ilyen, bár más bogáré még attól lehet ilyen.
2012. jún. 21. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet valami más bogár csípése.Várj pár napot tuti elmúlik.
2012. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamon is van- pont ugyan ilyen.A hangya csípte meg a kis bőrét!
2012. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lányomnak lassan másfél éve jönnek elő pont ilyen kiütések, egyszer kb. 3-4 db, majd elmúlik, van, hogy 2 hétig semmi, aztán újra előjön.

Nem csípés az tuti, valami ételre gondolunk, talán a Danone termékek közül van amitől lehet és egy fajta sajtra gyanakszunk, de nem tudjuk pontosan behatárolni.

Figyeld, hogy mit eszik aznap, vagy előző nap amikor előjön!

2012. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztosan valami csípés. Nekem pl. nyaraláskor a medúzacsípés szokott így kinézni.

Szerintem vagy hangya, vagy az a fekete kis idegesítő bogár. :D Nem tudom a nevét, de a strandon szétrágtak bennünket :D

Ha viszketne, kend be neki Fenistillel :)

2012. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, ez úgy néz ki, mint a bolha csípés. Engem már csíptek össze (akkor egy üresen álló régi házban pakoltunk) pont ilyenek voltak. Nem jártatok valami ilyesmi helyen? Vagy kutyus?
2012. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!