Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erdélyben élők, szerintetek...

Erdélyben élők, szerintetek mennyi pénzből lehet egyedülálló anyukaként megélni egy 16 hónapossal, ha albérletet is kell fizetni, de kajában hús, tojás, tej, krumpli besegítenek a nagyszülők?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 22:26
 1/2 Snapette ***** válasza:
Hát attól is függ, hogy mennyi az albérlet, de ha kajába besegítenek, akkor egész kevésből is ki lehet jönni. Hasonló helyzetben vagyok, csak az én babóm 14 hónapos, és nem albérletet fizetek, hanem bankrészletet, ami ugyancsak borsos, és kb. 3oo lejem marad megélni. Ha ebből nem kell kajára költenem, vagy csak minimálisat, akkor kijövök.
2012. jún. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

az sem mind1 hogy falun vagy varoson elsz, meg ugye ruhak is kellnek annak a babanak, ilyen nteren szamithatsz valakire? esetleg ha beteg lesz a baba vagy te, tudsz segitseget kerni?

pelenka+popsitorlo havonta 100 lej (ha elkezded bilire szoktatni mar megsporolhatsz napi par pelust)

mondjuk ruhakat nem kell venned, vagy turkalsz havonta 20 lejert...

kell babasampon, kb 2 havonta 1 - 10 lej

villany szamla, gazszamla, kabel tv, internet, viz...ezet te tudod.

amit venni kell: kenyer, rizs, zoldseg, so egyebek amibol fozol, de ezt persze nem kell havonta.


te tudod mennyire vagy koltekezo tipus, en 800 lejbol nem tudtam megelni csupan 2 hetig, ugy hogy 200 volt a lakber es szmalat nem fizettem, semmit...

2012. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!