Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől olyan drága a sudocrem?

Mitől olyan drága a sudocrem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 23:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nagy tubusos van, a gyerkőcöm 10 hónapos és még a negyede megvan. Miért drága, amikor ilyen sokáig elég?

Kérdező, te kérdezted, a többiek csak válaszoltak.

Jöhetnek a lepontozások és a kövek!

2012. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mert jó.
2012. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Grammra vetített árat nézve a bepanthen és a neogranormon drágább
2012. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sem túl drága és valóban nagggyyon! sokáig elég. Meg jó is! Aki nem bírja megvenni(anyagi ok miatt),az úgyse veszi meg,nem??
2012. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
De miért kerül kétszer annyiba ugyanaz a krém Mo-n, mint Angliában?
2012. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert itt mindent arany-árban adnak...
2012. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én Írországban élek és itt 250g-os 5,5euró, pedig még a minimálbér is 4szer annyi mint otthon! Mi ezt használjuk nappalra éjszaka pedig Bepanthent. Nem tudom miért ilyen drága Magyarországon, de kérdezem én mi nem drága Magyar honban? A második babámat már Magyarországon fogom szülni de hiába is ilyen drága, csak ezt fogom használni nála is, mert én maximálisan meg vagyok vele elégedve és tényleg sokáig elég.
2012. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be! Megvettem a nagyot de nagyon szárít. Nem! Nem lenne drága. De csak azért mondom ezt, mert helyette 2 havonta 6ezer ft-ért kell vennem egy kis 200ml-es tubusos Babé-t ami az egyetlen amit a lányom popsija elvisel, mert már a gyógyszertáritól is kiütést kapott. Ez az egy ami tényleg hippoallergén. Na ehhez képest NEM drága. Bár arra igen, hogy ott álljon lassan egy éve a szekrényben...
2012. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Semmi sem drága, csak nevetségesen alacsony a bérünk!! :) Ez a titok nyitja. Sudocrem nekünk nem vált be, Bepanthen sem, csakis a Neogranormon. Fürdető, testápoló, és a krém, de ez utóbbi nem mindennapi használatra.
2012. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!