Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák hány óránként...

Tápszeres babák hány óránként esznek? 3hós 4hós 5hós stb

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Első babánál, mikor elkezdtük tápit, én mindig a dobozon feltüntetett mennyiségeket és napi adagokat követtem.

Később, pár hét múlva,mikor kitapasztaltam, hogy ez kevés a babának, -most írok vmit- az "előirányzott" 4x-i etetést 5re emeltem.Később,a hogy nőtt 6-ra...aztán jött a pépeskajcsi....akkor csökkentettem....stb. De "kezdőknek" mindenképp javaslom, h kövessék a dobozon feltüntetett mennyiségeket. Egy átlag-etetési szám, aztán az vagy sok, vagy kevés...de ezt ki kell tapasztalni.:)

2012. jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 2hónapos korától 4 óránként eszik,4hónapos volt amikor átállt a napi 4x evésre és ezt most is tartja (most 10hónapos),már csak reggel és este kap tápszert,nálunk a tízórai sosem létezett.

8,12,16,20 órakor eszik 4hónapos kora óta.

2012. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem mi 3 óránként ettünk egészen 4-5 hós koráig, napjában 6-szor. kelt 6-kor aztán 9, 12, 15, 18, de ekkor csak kb. a felét ette, mint egyébként, aztán 20-kor fürdés, tápi. olyan 5 hós lehetett mikor átálltunk a napi 5 étkezésre, de ekkor már fél 7 körül kelt, kimaradt a 18-as kajcsi. Ja, és azt hiszem azóta fél 8 körül van fürdés. Sosem ette meg a dobozra írt mennyiséget. REmélem segítettem valamit. Mindent vezettem naplóba 5 hós koráig, ha részletesen érdekel, írj privit megkeresem a füzetet.
2012. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4hónapos! 9hetes kora óta 4× eszik 1 nap! 9-13hetes korban 150ml evett, 13hós-tól mostanáig 180ml-t. 4óránként eszik, utána este 8kor eszik utoljára és reggel 8kor legközelebb!
2012. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!