Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megújult a Dm-es pelus, mit...

Megújult a Dm-es pelus, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

vékonyabb lett,viszont nem annyira puha mint volt és a fodrok nem egyformák hanem felfelé nagyobbak..azthiszem a Liberónak ilyen és ezt annyira nem szeretem.

Hát nem rossz,de az előzővel sem volt semmi bajom.

Mások a figurák is...mi 4-est használunk és az malacos,ez mondjuk aranyos


2012. jún. 22. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is 4-est használunk.Szkeptikus voltam vele,mert ráadásul rövidebb a ragasztó csíkja is,amit én szerettem hosszúnak,de végülis jó,minőségileg nem lett semmivel sem rosszabb.
2012. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már 1-2 hónapja megváltozott.

Sajnos a derékrésznél is alacsonyabb így nekünk váltani kellett a 4+ról az 5re.

De viszont a combiknál a gumírozás is erősebb lett ami jó!:-)

2012. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én jobban szerettem a régit. Az új eléggé bevág a babám combijánál,így mi meg a 4-esről áttértünk a 4+-ra. A régi fodrokat én is jobban szerettem, nem is kellett igazítani szinte soha.
2012. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos minden bevált dolgot megváltoztatnak.Nekem is jobban tetszett a régi,hogy pont megfelelő fodrocskái voltak és a magasított derékrész is bevált.Egy doboz új fajtát vettem,azóta se...

Akciósan 4000Ft-ért vettem Liberó 5-ös pelust 80db volt benne,erre kiderül,hogy ez már az újfajta abból is,de ez annyival jobb,hogy a magas derékrész itt megvan,ha lesz még akcióban biztos,hogy ilyet veszek.

2012. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a 3. válaszolóval abszolút egyet értek...

köszi,hogy írtatok....

2012. jún. 25. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!