Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha az 5 hós kislánynak,...

Az baj ha az 5 hós kislánynak,8 hónaposnak való bébiételt adok?

Figyelt kérdés
Hipp brokkoli tészhtával.
2012. jún. 23. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 8hós bébikaják már tartalmaznak puhább darabokat is. Én tuti nem adnék még az 5hósnak. De Te tudod.
2012. jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem véletlenül vannak a korhatárok.
2012. jún. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Persze baj, mert az már lehet darabos és lehet benne olyan összetevő, ami 5 hónaposnak még bőven nem való.

2012. jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és akkor előbb semmiképp sem adhatom?
2012. jún. 23. 07:45
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Dehogynem. Sőt, szobatisztaságra is szoktathatod, kiviheted a napra délben a kánikulában, taníthatod már most járni.

De ha felelősen gondolkodó anya vagy, akkor nem teszed.

2012. jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7 hónap előtt nem adnám semmiképpen.
2012. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Adhatod előbb, de semmiképp sem 3hónappal. :O Én is előbb adtam az üvegeseket, mint ami rá volt írva, de max 2héttel.
2012. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szioka,

szerintem se adjal meg,tenyleg nem veletlenul vannak a korhatarok.Babocanak meg folyamatosan fejlodik az emeszto rendszere.Valoszinuleg fajni fog tole a pocija

2012. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se add neki. Tedd be a mélyhűtőbe, ha mire odakerülmétek már nem lenne jó.Ezzel el tudod tarósítani.
2012. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azért az se semmi, hogy max 4 hete kezdhetted el a hozzátáplálást, ugye akkor max. 8 ízt kóstoltattál eddig, és máris a brokkoli jönne ami nem véletlenül van 8 hónapos kortól, hisz puffaszt.

bár és lehet gonosznak tűnök, de azt is el tudom képzelni, hogy fogalmad sincs miről beszélek :S


olvass utána, hozzátáplálási táblázatot tölts le, 3 napig egy új ízt kapjon, fokozatosan vezesd be és számítson már az, hogy mivel terheled túl a pici gyomrát

2012. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!