Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Statisztika: Nagy étvágyú...

Statisztika: Nagy étvágyú vagy rossz evő 6-24 hónapos babád?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert azt érzékelem magam körül, hogy a legtöbb gyerek "rossz evő". Lehet, hogy ez normális, és nem kell aggódnunk?

Rossz evőre értem, aki alig eszik pár falatkát, vagy csak bizonyos ételeket eszik meg, például tápszert.

Nagy étvágyúra, aki imád enni, és habzsol, de legalábbis megeszi, ami "előírt".



2012. jún. 23. 14:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nagy/jó étvágyú. 6 hósan kezdtem hozzátáplálni. Csak azért fűztem hozzá, mert sokan összefüggést látnak a késői hozzátáplálás, és a rossz evés között.
2012. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Azt hiszem mi a 2 véglet vagyunk!Talán az ételtől is függ,bár volt,hogy ugyanazt a kaját egyik alkalommal jó étvággyal megette,máskor meg ellökte..

10hónapos.

2012. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nagy étvágyú.


De én inkább azt mondanám,hogy nem válogatós,mert megeszik bármit,de nem habzsol,nem eszik nagyobb adagot mint amennyit egy 10hónaposnak kell.Egyébként lány.

2012. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nagy étvágyú.


Ha a két véglet közül kell választani, akkor inkább ez. Mindenből normális, korának megfelelő adagot eszik, főleg a főételekből.

Legnagyobb bánatomra mostanában teljesen elutasítja a gyümölcsöket, pedig itt a friss és gazdag választék. Ebben kell cseleznem, pl. a pürésített gyümölcsöt belerejtem a joghurtba, amit meg imád. Darabosan a szájába se veszi.

2012. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
Olyan nincs, hogy egy baba normálisan eszik? Néha többet, néha kevesebbet, mint én is.
2012. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nagy étvágyú!

Kislányom 8és fél hónapos, még mindig cicifüggő, igazi ínyenc, bármit megeszik amit adok neki és bármennyi mennyiségben. Na jó ma reggel kóstolta a mangót az annyira nem jött be neki, de a pl. a májkrémes kenyérért odavan. :)

Én úgy vagyok vele hogy addig örülök ameddig ilyen, mint hogy azon aggódjak hogy alig eszik egész nap vagy éppen válogat.

2012. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Naggyon naggyon rossz evő!!!!!!!!!!!


11 hónapos lány! Első két kanálig oké minden, onnantól jobban érdekli minden.....! kb egy evés egy óra hossza (ha meg nem unom) Ha nagyon olyan napom van és neki még olyanabb egésznap csipeget......! De az hogy le ül és benyom x adagot nincs :(

2012. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Rossz evő!

Sajnos. 11 hónapos, lány. Nem válogatós, mindenből eszik, de nagyon keveset. Kivéve a tápszer, abból már nem hajlandó inni. :( :(

2012. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

rossz evo

mindent megkostol amit adok neki, de nagyon sok mindenbol max 5 kanalig jutunk, a kedvencekbol 50g-ot eszik csak meg, 8hós

2012. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok. Miért hihetetlen, hogy normálisan eszik egy gyerek, miért csak végletek vannak?

Nem értem, hogy emiatt miért kell lepontozni valakit, de most komolyan. Ez legyen a legnagyobb örömötök....

2012. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!