Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez alapján akkor én rossz...

Ez alapján akkor én rossz anya lennék?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem a játszón egy anyukával, és szóba került a hozzátáplálás. Mondtam neki, hogy pont most kezdtük el 1 hete a kislányomnál, 6hónapos múlt..

Erre nekiállt ilyen pökhendi sítlusban kioktatni, hogy micsoda egy "gyönyörű" szülő az ilyen, hogy nem ad rendes ennvalóüt a gyerekének. Mert ennek a szegény kölyöknek (?) még legalább 15hónapos koráig csak az anyatejre van szüksége.

Majdnem rosszul lettem. 2 étkezést próbálunk kiváltani neki mással, de azt sem egyszerre.

Hát jól megmondtam neki a véleményem, és otthagytam.


Mi ez a hülyeség, hogy 15 hónapos koráig nem szabad mást kapnia? Vagy csak nekem furcsa ez a dolog? Ekkora bajt csinálok azzal, ha kap egy kis sütőtököt vagy almát? Nem értem.. :(


2012. jún. 18. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Vicces anyuka:)


Ha 15 hónapos koráig csak anyatejet kapna, éhen is halna szegény:)


Nincs semmi gond azzal, amit csinálsz, jól csinálod, nem szabad kiakadni egy olyan anyukán, aki durván végletes.

Hagyd rá:)

2012. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Ó. Hát persze, kb 4 év múlva az lesz a "trend", hogy a gyermeket 9 éves koráig szoptatni kell, nem szabad csak fénnyel és kevés levegővel kezdeni a hozzátáplálást.

Hagydmár!

2012. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Hülye tanácsok és beszólások gyűjtésébe kezdtem, úgyhogy ennek a játszótéri anyukának a megjegyzését is beteszem közé.


Szeretném hinni, hogy nincsenek teljesen elvakult és túlzó anyukák, de mikor ilyen megjegyzéseket hallok, akkor azért elnevetem magam (ja és persze szörnyülködöm is kicsit).


Nyugi, nem te vagy a lökött.

2012. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Én már 4 és fél hónaposan elkezdtem hozzátáplálni,és...? Kinek mi köze hozzá? Jól csinálod!

Én sem szólok bele hogy 1-2 roma anyuka már 6 hónaposan krémtúrót etet a gyerekével,mert semmi közöm hozzá.Magamban elrendezem annyival hogy én még nem adnám!

Jól tetted hogy otthagytad,ne foglalkozz ilyen 'értelmes' anyukákkal.

2012. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Biztos a szipiszopi szekta tagja volt.Szaporodnak rendesen...
2012. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem egyszerűen idióta vagy csak kötöszködni támadt kedve...

És az az anya mit csináljon akinek egyáltalán nincs teje?

Az ugyan hogy adná még 15 hósan is azt?

Én 6 hósan kezdtem el és azért nem hamarabb mert koraszülött volt a kisfiam és az orvosunk így találta jónak.

Szóval jól tetted,hogy elmondtad a véleményed,magamból kiindulva és még a melegebb éghajlatot is felajánlottam volna neki...

2012. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Mi már 4 hónaposan kezdtük majd 2 hét alatt 3 étkezést kiváltottunk,hogy ne kapjon túl sok tápszert,sőt 1 éves kora óta tejet kap. Ne figyelj a sok idiótára,lassan az lesz a trend hogy szoptass 10 éves korig,és tejet se adj neki 20 éves korig,aludj velük egy ágyban 18 éves korig,kösd magadra 7-8 éves korig,sőt ne hagyd senkire agyereket 14 éves korig,nézz úgy ki mint aki megevett egy elefántot,legyen zsíros a hajad és öltözz jó koszos,kinyúlt melegítőben.Ok van benne néhány túlzás,csak már elegem van hogy állandóan szapulnak engem is ezek az "ősanyák".
2012. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Én szipiszopi szektatag vagyok, mániákus szoptató és higgy nekem:

ez a nő ostoba. Fél éves kortól nyugodtan kezdheted a hozzátáplálást. Neki meg üzenem, hogy előbb járjon utána, mielőtt okoskodik.

2012. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ehh micsoda sztori ez már megint :)
2012. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ugye? :D Most már én is csak nevetek rajta.. Hihetetlen. :D Amúgy egyszer azért ugatott le a sógornőm, mert nem közöttünk altattuk a 4 hetes babát :D Mik vannak..
2012. jún. 18. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!