Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg lehet tanítani a 3 hós...

Meg lehet tanítani a 3 hós babával hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
előre leszögezném hogy nem vagyok egy éheztető szívtelen szülő.csak kipróbálnám mert olyan mintha megszokásból kelne a kicsi éjjel enni.a világ kajáját megenné,kis vasgyúró.azért merem megkérdezni mert sok baba végig alussza az éjt ő is képes lenne rá.nem?
2012. jún. 24. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én nem tudta. :( Most 4 hónapos és minimum 2-3 alkalommal kel éjszaka enni.Bár nem eszik olyan sokat,mint általában nappal,de mégis kéri a cicit.Próbáltam már neki vizet adni;hátha csak szomjas...vagy a cumit visszatettem a szájába,de ez sem volt jó neki.Én abban tudok bízni,hogy egyszer csak magától fogja átaludni az éjszakát.Én sem vagyok az a fajta anyuka,aki hagyja ordítani a gyermekét.Én nem tudtam kiváltani semmivel az éjszakai ciciket.Egyébként lehet ez gyermek függő,de nem tudom.Az én kisfiam amúgy is igényli nagyon,hogy valaki mindig mellette legyen és lehet ez köszön vissza éjjelenként is.Nappal is úgy alszik,hogy 5-10 perc,aztán megnézi lát-e,mert ha nem,akkor sír.Ha viszont mellette vagyok,nyugtázza és alszik tovább.
2012. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a babanak is sajat bioritmusa van, az elso idokben a szulonek kell alkalmazkodi.nem lehet tanitani. kesobb majd valtozik.
2012. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi még, éhes. Nem minden gyerkőc alussza át az éjszakát már pici korában. Kisfiam 20 hónapos koráig kelt éjjel szopizni. Nem kellett neki a víz, se a cumi. Egyik napról a másikra magától hagyta el.
2012. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok baba van, aki képes 3 hónaposan végigaludni az éjszakát, és sok olyan, aki nem. Ahogy később sem egyformák: sok olyan van, aki egyévesen már képes járni, kétévesen meg mondatokban beszélni, és sok olyan, aki még nem.

A kisfiam 1 évesen óránként kelt éjjel szopizni, na, az már egyértelműen rossz szokás volt, meg is tettük a szükséges lépéseket, de ha egy 3 hónapos még nem képes napközben annyit enni, hogy elég legyen neki éjjelre, azzal semmi baj nincs.

2012. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok baba van aki már 6hetesen átalussza az éjszakát..sok aki 12 hónaposan se..

Ezt a megtanitást ezt Én nem is értem hogy gondolják..a nagy tanitgatás helyett arra kéne figyelni mire van szüksége a gyereknek nem arra mire van szüksége anyának..csak 3hónap éjszakázás után ilyeneken ne gondolkozz még,pici még..éhes..

2012. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én törpim 4hós kora óta nem eszik éjszaka, 8hónaposan heti 1x felkel enni, mert ugye meleg van és este csak iszik.
2012. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, tehát próbáld meg, ha felébred éjszaka megfordítani és cumit adni a szájába!

Nálunk az vált be, hogy letettem hanyatt, hajnali 2kor pedig amikor felsírt, vagy ivott pár kortyot vagy csak elég volt megfordítani és cumizva elaludt!

2012. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!