Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első gyerekes anyuka vagyok....

Holenik Alexandra kérdése:

Első gyerekes anyuka vagyok. Milyen vizsgálatokra kell vini a kisfiam 6 hetes korában?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában a csípőszűrés van akkor, de mi is csak későbbre kaptunk időpontot, kb9 hetes korára.
2012. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csípőszűrés,ahol szültem ott 6 heteskorban van lehetőség hallás vizsgálatra is.(Bajcsy kórház)
2012. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező a has és koponya uh, ortopédia, és van a babáknál is 6 hetes kontroll. Nekem legalábbis mindkét gyereket vinnem kellett a gyerekszakrendelésre ahol a neonatológus doktornő megvizsgálta.
2012. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy bekérdezek. Csípőszűrésre ki ad beutalót, vagy, hogy működik, nekem senki nem mondta, hogy ilyenre vigyem. Csak a kórházi zárón van rajta, hogy hasi és koponya uh-ra kell 4 hetes kora után. Mást nem mondott sem a gyerekorvos sem a védőnő. Ezeket magunktól kéne, hogy tudjuk? :-)
2012. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt ráírva a zárómra hogy vinni kell csípőszűrésre,ezt is csak a védőnő mondta nekem,de azt nem mondta,hogy időpontot is kell kérni csak azt,hogy beutaló kell.a zárján a kicsinek csak annyi van,hogy majd az újszülött utógondozóba kell vinni,semmi más.Gondolom csak el kell vinni a többi vizsgálatra is.
2012. jún. 24. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi ilyesmi nem volt,pedig már 10hós elmúlt a lányom.Most akkor ezek kötelezően vannak,tehát mindenhol mondja az orvos,írja a beutalót?Mert mi havonta megyünk a tanácsadásra,de ezek fel sem merültek.
2012. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csípőszűrés mindenhol kötelező, és sok helyen kell még hasi és koponya uh, de ha nem kötelező akkor is ajánlott.
2012. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És a csípőszűrésre kell kérni időpontot?
2012. jún. 25. 09:37
 9/9 anonim ***** válasza:
ez intézetenként változik. Nálunk több hónap a várólista az sztk-ba. Mi magánba voltunk.
2012. jún. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!