Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos kisfiam hasfájós,...

Két hónapos kisfiam hasfájós, próbáltunk már Infacolt, Espumisant, papaverines oldatot és semmi nem vált be! Szerintetek van erre valami jó gyógymód?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Gripe Water és a lábát tornáztatni kell hogy a belek mozogjanak.
2012. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam a gyógyszertárban az angol vizet is , de ez itt most hiánycikk!
2012. jún. 24. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
angol víz szerintem is. Nálunk a DM-be ven.
2012. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gripe water és torna. Csodákra képes.

De a legjobb az idő múlása (:

2012. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok az itt a probléma, h csak nekünk "természetes" az hogy a baba anyatejet eszik (vagy tápit), neki nem. Viccesen hangzik, de neki nehéz a "hirtelen" megkapott anyatejet megemésztenie úgy, h kilenc hónapig azt se tudta h van ilyen... A hasfájásának 80%-a ennek köszönhető. (3-4 hónapos korig 99%ban elmúlik.) De addig nem kell az összes létező csodaszert megvenni, mert egyik sem hat rögtön, infacol, espumisan, angol víz is 5-6 nap folyamatos használat után kezd hatni. Plusz a hasmasszírozás, lábacskák tornáztatása is hatásos. Tehát kell valami szer , de egyszerre csak 1, türelemmel, tornával hosszútávon. :)
2012. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam sugárban hányt a GripeWatertől (egyik mellékhatása).Mi végigzongoráztuk az általad írtakat és semmi nem használt.Ami kicsit javított a helyzeten,az a Colief volt.Emellett én adtam neki Mecsek baby-t.Ami nálunk megoldotta a pocakfájás kérdését,az a Biogaia csepp volt.Sajnos túl későn akadtunk rá,ha tudom ezzel kezdtem volna.
2012. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk az espumisan (minden szopizás után) és a hason altatás vált be, olyankor minden beszorult levegő kijött.
2012. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normaflore-t próbáld ki. Reggel este fél üveggel. 3. naptól kell hatnia. Ha jobb lett neki, akkor folyamatosan adjátok, mert ha abbahagyjátok, akkor visszajön a hasfájás. Mi 2,5 hósan kezdtük és 4 hónapos koráig adtuk. :) 11,5 hónapos kislány anyukája
2012. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!