Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a sima parkettan maszkal a...

Ha a sima parkettan maszkal a kislanyom nem fazik fel? Csak egy body van rajta. Zoknit nadragot harisnyat lerancigalja magarol.

Figyelt kérdés
Nem fazik meg a kis picurka csontja,es nem lesz reumas.Nagyon aggodunk erte (habtapirol mindig lemaszik,sajnos nincs szonyeg a lakasban sehol,a pledet elrancigalja es arra sem megy ahol le van teve.)
2009. júl. 7. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Az én fiam 1 éves, ő már egyedül szalad. Nálunk is parketta van, meg járólap, én mindig adok rá zoknit, mert félek, hogy megfázik, én sem szeretek mezitláb mászkálni rajta (főleg a járólapon), mert elég hűvös.

2009. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja.elfelejtettem 9 hos es 7 napos a kicsilany.a terdere gondolok hogy nem lesz reumas a kis csontja?
2009. júl. 7. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Te miben vagy otthon? A gyereknek nem kell több ruha, mint neked, és nem attól lesz valaki reumás, hogy megfázik a csontja. Ha egy gyerek fázik (és a felfázáskor is fázik), azt észre lehet venni, mert nyafogos lesz, vagy látszik rajta hogy remeg stb. Ne akard vattába csomagolni, ezzel csak ártasz neki. Ha nem viszed túlzásba a féltést, akkor lesz edzett, erös és egészséges a picid. (Négy felnött és egészséges gyerek anyja vagyok, tudom, hogy miröl beszélek.)
2009. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jo,de akkor mitol lesz reumas valaki? en azt hittem hogy azert.
2009. júl. 7. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia szerintem valamit adjál rá mert felfázik,az egyik ismerősömnek a gyermekét most műtötték vesére mert felfázott. A kicsi most volt 1 éves.
2009. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ja en es a ferjem mezitlbb es en csak egy kis ruciban.
2009. júl. 7. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nalunk a konyha jarolapozva van.A szoba laminalt padlos,es van rajta szonyeg is.A kislanyom folyamatosan kijon a konyhaba.Nem tudok vele mit csinalni,latszik rajta,hogy elvezi.Ha visszaviszem ujra kimegy.Sajnos ez van.Az egesz lakast nem tudom beboritani habtapival.
2009. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan meleg van, hogy attól, mert 10-20 percet mászik a hideg parkettán még nem lesz reumás.

A lányom 16 hónapos,még nem volt baj a pisilőjével, nem fázott fel, és télen-nyáron a lakásban rövid nadrágban mászkált. Most már tud menni, de a zoknit állandóan letépi a lábáról, ezért a metlakis konyhában csak úgy csattog a talpa, amit nagyon élvez.


Reumát attól lehet kapni, ha folyamatosan hideg éri valamelyik testrészt. (szerintem)

2009. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia de az a baj hogy egesz nap szinte lent akar maradni a foldon mert ha nem olyan keservesen sir es hisztizik.neked is koszonom a valaszt minden jot.meg varok segitseget ha kapok!!
2009. júl. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!