Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudjam 5 honapos kisfiama...

Hogy tudjam 5 honapos kisfiamat ravenni hogy igyon tobb folyadekot?

Figyelt kérdés

Anyatejes a kisfiam de nem tudok itatni vele semmilyen folyadekot, es szopizni is csak 3-4 orankent akar ujabban, addig nem fogadja el, elfordul ha meglatja a mellemet. Eddig barmikor megkinaltam elfogadta ha nem is szopizott de legalabb cumizott rajta. Sem kiskanalbol sem poharbol sem cumisuvegbol nem iszik, nyomja ki a szajabol a vizet/teat.

A cumisuveget nem is tudja szopni.

Nagyon felek hogy nem iszik eleg folyadekot es nehogy valami baja legyen!

Ti mit csinalnatok a helyemben?


2009. júl. 7. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 10 hónapos és Ő sem iszik semmit. Szopizik még és azon kívül szinte semmi. A cumisüveget csak rágja, ha pohárból itatom nem nyeli le, kiskanállal tudok egy pár kortyot itatni vele. Eddig nem volt semmi baja, ha szomjas lenne biztosan inna.
2009. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél én is paráztam ezen. Megkérdeztem a doktornéninket, és ő azt mondta, hogy ha látom, hogy be van horpadva a kutacsa, akkor biztosan kevés a folyadék. Ha nem, akkor hagyjam békén, mert jól érzi magát.
2009. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A baba érzi, hogy van-e szüksége egyéb folydékra, ne eröltesd, mert késöbb emiatt lesz rossz evö.
2009. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat!
2009. júl. 7. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam is 5 hós,szopizunk. Én adok neki babaitalokat,azokat nagyon szereti.Vizet is iszik,ha muszáj:) Csak a Hippes teát issza meg. Avent cumisüvegünk van,arra vettem itatófejet,3 hós kora óta úgy iszunk.De neki se mindég kell.
2009. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!