Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hósan kell, hogy tartsa...

Hány hósan kell, hogy tartsa a fejét a kisbaba?

Figyelt kérdés

Xsak mert 2 hós múlt hó elején a gyerkőcöm, és a védőnő azon parázik, hogy tornáztassam,hanyattfekvésből húzogassam fel...stb,mert már 2 hósan tatrania kellett volna a kis fejét,és el van maradva.

Van egy nagyobb gyerkőcöm is,és ő is 3,5 4 hós volt,mire biztosan tartotta.

Most akkor hogy is van ez?


2012. jún. 25. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában 3 hónap amikor már emelgetni szokták a fejüket a babák, ne aggódj, nekem is mondtak már a védőnők fura dolgokat...:)
2012. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a keresztlányom 4,5 hós és kis lusta hason fekve emelni a fejét amíg az én babám 2 hós és hason már nyomja ki magát.szerintem ne aggódj.gyerek függö.mikor a nagyanyáink kint kapáltak a földeken nem volt idejük nézegetni a szüleinket és mégis egészségesek lettek és fejlettek :)
2012. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

annyi biztos, hogy jó, ha sokat van hason ébren, és próbálkozik. amúgy rá lehet bízni.


babám már újszülötten, a kórházban is át tudta fordítani a fejét, de ezt nem kéne még tudnia.

2012. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szeretem a védőnőket :D


ne parázz. a lányom 6.án lesz 4 hós, és két napja kezdte tartani a fejét úgy magától, hason.


tornáztatni tornáztasd, de ne azért mert a védőnő mondja, hanem jó program kettőtöknek, mindkét gyerkőcöm imádta.


hanyattfekvésből felhúzogatást, ültetést, stb nem ajánlom. mókás a kézemelés-körzés, ha a combiját oldalra fordítod, és billented finoman (bocs nem tudom jobban leirni), ez jó lesz majd a forgáshoz, a neurológustól ellestem még, hogy a kezétlábát összefogod, és görgeted egyik oldalra-masik oldalra (lassan ugy, hogy a feje is erje a jatszószönyeget, ezt imadja a lanyom kulonben)

DE mert jó foglalkozás, NEM mert kell.


NEM "KELL" tartania a fejét. na.

egy kisbabanak meg semmit sem kell,csak boldognak lenni, picit hizni, és rácsodálkozni a vilagra :D


(egyebkent a 3 hós kontrollon a vedono nekem is elkezdte mondani, hogy nem tartja a fejét, a dokino meg rászolt, hogy hagyja mar meg kisbaba, neki meg semmit nem kell, csak szepen elkezdeni kommunikalni meg noni, az meg megvan)

2012. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkiek:)
2012. jún. 25. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!