Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek! 1 éves szülinapra...

Ikresek! 1 éves szülinapra miket vettetek babáitoknak? Egy nagyobb dolgot vagy inkább mind2 babának külön?

Figyelt kérdés
Példákat is írhattok, amúgy fiaim vannak.
2012. jan. 29. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy fiam van, járművet kapott. IMÁDJA! Ha kettő lenne is azt kaptak volna.

Vagy vegyél egy ugráló zebrát (FP) vagy két babataxit, motort, de a legjobb az a nagy gumi ugráló állatka. Mondjuk 2 egyforma figura de különböző szín.

2012. jan. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kicsi fiaim egy játszósátrat kaptam benne 200 darab labdával,imádják olyan jól eltudnak benne játszani:))Szóval nem bántam meg és a horzrt.hu oldalról rendeltem neve :labdazóna:))
2012. jan. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek! Gondolkodtam az ugráló zebrán, de félek még nagy lenne nekik, mert nem hiszem,hogy leér a lábuk:( Pedig nagyon tetszik!

Van egy babataxink, de igazság szerint csak az egyik babámat köti le nagyon, a másik úgy látom elvan nélküle.

Az az ugráló állatka jó 1 éveseknek is? Nem csak késöbb "lehet" használniuk? Amúgy néztem már rég, de úgy emlékszem nem 1 éveseknek ajánlják. Szerinted?

Azt a sátras dolgot megnézem,köszi! Jó kis ötlet, bár nem tudom mennyi helyre van szükség hozzá?

Remélem találok vmit!

2012. jan. 30. 08:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ja igen olyan ugráló állatka van nekik is gy boci meg egy paci és habár nem 12 de 13 hónaposan már úgy ugrálnak vele hogy csak na:)))szóval az is jó lehet:)nem nagy teret foglal a sátor de ott vannak a méretei majd nézd meg!!:)Isten éltesse a kicsikéid előre is!:)
2012. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

Megnéztem a sátrat, nagyon tetszik! A párom szerint amit az oldalon jeleznek,hogy 2+, azt jelenti,hogy 2 éven felülieknek. Én meg azt mondtam,hogy sztem meg azt,hogy hány gyerek lehet benne el:) Na mindegy ,bármit is jelent, nem hiszem hogy pl. egy másfél éves vagy akár egy 1 éves ne játszana el benne. Ugye:)? Valószínűleg meggyőzőm. Ja, és milyen labdákat vettél bele? Vagy az tök mindegy?

Az ugráló állatokat hol vetted?

2012. jan. 30. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:
a 2+ az jelenti két éven felülieknek de ez hülyeség hisz az én 13 hónaposaim is nagyon jó el vannak vele,sőt van hogy be is vackolnak:))a labdát is ugyanezen az oldalon vettem 50 darabos kiszerelésben vannak és medencefeltöltő labda néven ha jól tudom 1350.- az ára,az ugráló állatkákat pedig bababoltban vette nekik a keresztapjuk 2200,-volt akciósan amúgy 2800.-lett volna de van ugyanilyen a kínai boltokban is!!:)
2012. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Sokat segítettél:)
2012. jan. 30. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök!!:)))
2012. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!