Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az eggyik ismerosom azt...

Az eggyik ismerosom azt mondta lehet hogy zsiros a tejem ezer faj a babam hasa. Mit tegyek? Mit igyak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Mivel keves a tejem(apado felben van sajnos)igy ha tudok szopizik ha nem tapszert kap.Volt igy valaki?6 hetesek vagyunk lassan.
2009. júl. 7. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

baromság!

ne hallgass rá!

majdnem minden baba hasfájós!

2009. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az isemrösök honnan tudja, hogy milyen zsiros a tejed? Azt csak laboratoriumban lehetne bevizsgálni, Azonkivül az anyatejnek mindig olyan az összetétele, mint amit a ababa igényel. Ebböl következik, hogy az ismerösöd hülyeséget beszél.

Inkabb el lehet képzelni, hogy a babád túl gyorsan szopik és sok levegöt nyel. Mindig böfiztesd szoptatás után.

Ha nem akar javulni, akkor vidd el a gyerekorvoshoz, hogy adjon valamit ellene.

2009. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyrészt beszélj egy szoptatási tanácsadóval, másrészt a zsíros tej egy baromság, már bocs. A tej állaga változó a szoptatás elején hígabb, majd egyre zsírosabb, és idomul a baba korához. Ha tápszerezed is a babát, akkor nehéz megállapítani, hogy mitől fáj a hasa. Ha biztos vagy benne, hogy hasfájós, akkor szépen egyesével el lehet hagyni ételeket az étrendedből, hátha valamelyik okozza. A szoptatós tea is okozhat hasfájást babánál, de a legokosabb tanácsom akkor is a szoptatási tanácsadó, aki egyénileg tudja mérlegelni a helyzetet.
2009. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,nekem a védőnőm mondta hogy zsíros a tejem,és hogy sokszor eszik a babám(1,5hónaposan 2óránként)és hogy emiatt fáj a hasa.Mondta,hogy kevesebb tejterméket fogyasszak,egy hétig csináltam,ugyanúgy fájt neki.úgyhogy visszaálltam.Puffasztóst nem ettem.Mára már mindent ehetek,kivéve a cukorborsót(8hónapos)

Szerintem ha annyira hasfájós,próbálj neki INFACOL-t adni,persze ha már kaphat.De beszélj a dokitokkal,vagy a védőnőddel.

2009. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

www.lll.hu

Itt találsz szoptatási tanácsadókat! Keresd meg telefonon valamelyiket mindenképpen, mert ha van tejed, azt bizony vissza lehet hozni és nem fog elapadni!!! :-)

Ne add fel! Nem szabad! A babádnak meg ez a legjobb! Nem a tápszer!

2009. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy ha egy nap csak tápszert kapna, akkor is fájna e a hasa, addi fejjél, s azt add neki következő nap szopi és lefejt tej, tápszert akkor ne adj, s így elválik hogy ha csak tápszert kap akkor fáj-e a hasa, ill. ha csak anyatejet kap akkor fáj-e neki, s meglátod hogy tényleg a tejedtől, vagy alapból hasfájós!
2009. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!