Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hagytátok el a szopizást?

Hogyan hagytátok el a szopizást?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kislányom. Már elejétől fogva kevés a tejcim, kapott kiegészítést. Volt időszak, hogy egyáltalán nem fogadta el, így hamar elkezdtük a hozzátáplálást. Nagyon tetszik neki, eddig mindent szeret, és azóta kezdett szépen hízni is. Sőt, minden plusz kaja után még cicizik! Ő a ritka kivétel, hogy cumisüvegezés és cicizés közül a cicit választja! De elengedhetetlen, hogy ha majd délelőtt, meg délután is kap mást, hiába szopik utána is, akkor is egyre kevesebb lesz. Már most azon stresszelek, mi lesz akkor? Hogy oldom meg a tejes étkezéseket? Nálatok hogyan ment ez? Hogy hagytátok el?
2009. júl. 7. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Én 4hónapos korában elkezdtem a hozzátáplálást,szintén megevett mindent,fokozatosan bevezettem a főzeléket ebédre,és estére a tejpépet.Mivel nagyon lusta volt szopizni.Az orvos és magam belátása szerint nem pótoltam tápszerrel.Minden kaja után adtam neki cicit is.Most ott tartunk 8hónaposan,hogy maga levált a ciciről.Már csak reggel és este szopik.Tehát én semmit nem váltottam ki,megvártam míg maga leszokik.Igaz szerintem közre játszik,hogy ebben a nagy melegben sokat iszik varázsitatóból...

ő nem ismeri a cumisüveget

2009. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És reggelre és estére hogy elég a tejed? Vagy azok az etetések már csak olyan mutatóban vannak?
2009. júl. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!