Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek egyáltalán nem eszi...

Akinek egyáltalán nem eszi meg a kenyeret a babája (1év felett), az mit ad neki folyton reggelire és vacsorára?

Figyelt kérdés
Kislányom 16 hónapos. Kb egy hónapja nem hajlandó megenni a kenyeret. Felvágott, vaj, lekvár, nutella, sajt, tejföl...bundás.. már mindent próbáltam. Kiköpi. Egy hete max 5 picike falat pirítóst eszik. Előtte megette, nem volt gond. Max ebédnél (vagy ha főtt étel a vacsi) tudom "becsapni" úgy, hogy belemártogatom a főzelékbe jó alaposan, úgy megeszi. De mit adjak neki állandóan reggelire? Nem ehet folytom műzlit meg joghurtot. Valakinek tapasztalat? Vagy hasznos ötletek?

2012. jún. 26. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Cornflex joghurtba, tejbe. Tejberizs, tejbegríz. Bundáskenyér. Palacsinta, gofri. Péksütik. Melegszendvics. Tócsni.

Nálunk is volt ilyen korszak, akkor a fentieket ette.

Tetszett neki hogy a gofrit lekvárba mártogatja. Nutellás vagy kakaós palacsinta. Melegszendvics pizza krémmel, sajt sonka.

2012. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt a fiam is csinálta, én bele csípkedtem neki a kenyeret egy pohár joghurtba, meg a bundás kenyér is bevált, aztán szép lassan megszerette.
2012. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!