Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen nehezen...

Gabszem kérdése:

Másnak is ilyen nehezen alszik el nappal a babája?

Figyelt kérdés
Mostanában amikor elfárad 4,5 hós kislányom nyűgös kezd lenni, de nagyon nehéz elaltatni. Az se jó ha ringatom, cumi se kell, ha berakom az ágyába üvölt. Olyan mintha az alvás ellen kűzdene, sirdogál, aztán egyszer csak elalszik a kezemben. Ez kb. 1 hete van így.
2012. jún. 26. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen korú volt a babám amikor sehogy nem akart elaludni és akkor átfordítottam a hasára és pár pillanat múlva elaludt. Attól kezdve csak a hasán alszik el. Nem akartam én,hogy hason aludjon, de a hátán fekve nekem sem alszik, csak emelgeti a lábait meg sír.
2012. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ő hason alszik, de ilyenkor mikor elfárad, nyűgős lesz és ha lerakom hasra vagy hátra akkor sír. Általában az evésben elalszik, de eddig elég volt cumit adni a szájába vagy ringatni kicsit.
2012. jún. 26. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!