Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappal nehezen elalvó babáknál...

Nappal nehezen elalvó babáknál milyen praktikát használtok, az elalvás segítségére?

Figyelt kérdés
Simi, popsiütögetés, ilyenek nem váltak be. Sétálni szoktunk, de sokszor így is nehezen megy neki, a cumi sem kell mindig és van, hogy le sm tudom tenni, mert felébred.
2010. ápr. 8. 12:13
 1/10 A kérdező kommentje:
9,5 hetes a kisfiam
2010. ápr. 8. 12:18
 2/10 anonim ***** válasza:

próbáld meg, hogy adsz neki játékot. Az én babám ugyan jól alszik, de rendszerint úgy alszik el, hogy előtte vagy ráteszem a játszószőnyegre, vagy a kiságyában fölé akasztom a mindenféle zörgő-börgőt, azzal pedig hosszú percekig eljátszik, nézegeti, püföli, hallgatja a zenéjét, közben jár a keze-lába, mint egy Duracell-nyuszinak. Mikor látom, hogy elfáradt, vagy nyöszörögni kezd, egyszerűen leveszem a játékokat, elzárom a zenét és már hunyja is le a szemét és alszik. Kifárad a nagy játékban!

(A)

2010. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a mi fiunk nem így "működik". Teljesen bepörög, nyöszörög, sír, ha nem veszem fel elaltatni.
2010. ápr. 8. 13:14
 4/10 anonim ***** válasza:

megint én. És ha a saját ágyatokra teszed és odabújsz mellé? Igaz, hogy akkor lemaradsz a munkáddal, de ahogy kiveszem a szavaidból, így se sokra haladsz a kicsi miatt. Régebben nekem is nehezen aludt, de nem bírtam emelgetni, így mindig letettem az ágyra és hozzábújtam és addig tévéztem csendben, míg el nem aludt. Ne add fel! Az emberi találékonyság határtalan. Hidd el, olyasmi miatt fog a végén elaludni, amire nem is gondolnád!

(A)

2010. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már ezt is, de sír. Próbáltam már régebben is és ma is, de nem működik, csak a séta, de az sem mindig.
2010. ápr. 8. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj mi is így vagyunk, 10 hetes a lánykám, de napközben alig alszik, ha sikerül elaltatni, max. fél órát alszik, a séta közben többet. Néha megőrülök...Este is cicin, és az ölemben alszik el, babazenét hallgatva... Pffff-tudom ez gáz.
2010. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a hordozó vált be, néhány perc ringatás után alszik is benne.
2010. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajna már próbáltam, vagy hagyjam sírni egy kicsit és talán abbahagyja?

Ha valamit kitalálok és sír, nem erőltetem neki, vagy kellene?

2010. máj. 2. 11:08
 9/10 anonim ***** válasza:
VAnnak babák, akik monoton zajokat kedvelnek: porszívó, hajszárító. (enyémeknél nem kellett, de tesúmáknál ez jött be)
2010. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is a hordozó vált be.Pár perc ringatás és már alszik is.Utánna pedig beteszem a kiságyba.
2010. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!