Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nappal nehezen alszik...

Akinek nappal nehezen alszik el a babája, vagy el sem alszik, azoknál is van aki alkalmazza az Aludj jól gyermekem módszert?

Figyelt kérdés
Illetve ha igen,akkor meddig hagytátok,haggyátok sírni?
2010. márc. 30. 12:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy még csak 2 hónapos a babám.
2010. márc. 30. 12:40
 2/5 anonim ***** válasza:
2 hónaposan még igen-igen kicsi. én nem vagyok oda egyébként sem ezekért a "tuti" módszerekért, de a te babát még nagyon pici ehhez.
2010. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hónaposan még rád van szüksége! Legyél nagyon sokat vele! Téged akar érezni! Mi 1 éves kor után kezdtük ezt a módszert és nagyon bejött! Nappal is egyedül alszik el! szerintem még ráérsz! :D
2010. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztald ki, hogy nektek mi a jó. Nálunk nappal úgy alszik, hogy fölveszem, betakarom, leülünk a gép elé, mire elolvasok egy-két dolgot ellágyul, akkor leteszem ágyikóba. Még nem alszik olyankor, de lenyugtatta a szívdobogásom. Azért a gép előtt ülünk, mert bárhol állunk, ülünk a lakásban, elkezd forogni... a gép előtt semmi izgi nincs és bepunnyad.
2010. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A feniekhez csatlakozom, és ajánlanék két linket, ha elfogadod: [link] és www.kotodes.hu
2010. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!