Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg, hogy ne...

Hogy oldjátok meg, hogy ne másszon ki a babátok a biztonsági öv nélküli etetőszékből?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdte. Ficánkol, feltérdel, feláll, mindent csinál csak ülni ne kelljen. Kész katasztrófa...
2012. jún. 26. 14:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen típusú etetőszékünk van.

2012. jún. 26. 14:42
 2/13 anonim ***** válasza:
Ebből az enyémek is kimásztak. Mi szerencsére kaptunk (de ha nem kapunk, vettem volna) olyat, amibe jól beköthető a babó. Azt használták, amíg nem tudtak nyugton maradni. Most már ezt a fát használják, mint a tiétek is, levettük a tálcáját és ezzel felérik az asztalt. De csak akkor vezettük be a gyerekeknél, amikor már nem volt gond a székben való nyugton ülés.
2012. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát én eleve olyat vettem amibe beköthető. De próbáld egy sállal esetleg a hasánál átkötve belekötni... más ötletem nincs.
2012. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tedd le a székrészt a földre és telepedj le mellé a kisasztalhoz.
2012. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És ez kb mikor volt? Mert úgy 2 hónapja tud ülni, azóta használjuk ezt a széket és eddig nem volt gond. Mivel az első babám, így a kiválasztásnál fogalmam sem volt, hogy szükség lehet a biztonsági övre. Ja és most 11.5 hónapos.
2012. jún. 26. 15:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Én vettem babapórázt turiban, és azzal kötöttem be:)
2012. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A babapóráz jó ötlet lehet, a tescoban nemrég volt 1600Ft körül, még csak nem is drága.
2012. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Meglesem ezt a pórázt.

Már arra gondoltam, hogy visszateszem a pihenőszékbe enni, de ma mértük és pont 9kg, tehát már nem tehetem bele.

2012. jún. 26. 15:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi is olyat vettünk amiben van biztonsági öv. ÉN megpróbálnám a helyedben eladni ezt és venni egy olyat amiben van öv, mert még egy darabig szükség lesz rá...Vehetsz használtan is akár.
2012. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen etetőszékem van. Igazság szerint ha kimászott belőle akkor véget ért az etetés. Ennyi idősen már megérti, hogy vagy az etetőszékben marad, vagy nincs evés, mert nem fogom kergetni a szobában egy kiskanállal, hátha bekap még pár falatot. Egy-két alkalom után már csak akkor akart kiszállni, ha tényleg jóllakott.
2012. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!