Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is előfordult, hogy...

Másnál is előfordult, hogy egynél többször esett le a babája az ágyról?

Figyelt kérdés
A kisfiam ma leesett az ágyról. Már a második eset, az első akkor történt, amikor még nem tudtuk hogy tud mászni. Azóta reggeltől estig a földön van a habtapiján, egy percre se hagytam magára az ágyon őrizetlenül. Most meg addig tettem le az ágyra amíg az ágyát megigazítottam, mellette 1 méterre voltam. Egy másodperc alatt a földön volt pedig két párna közé tettem. Rettenetesen érzem magam, már kibőgtem magam hogy ilyen szörnyŰ anya vagyok. Hálistennek egy vastag pléddel esett, úgy ért a földre hogy az alatta volt, így nem ütötte meg a fejét. Kész vagyok.
2009. júl. 7. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
nálam is elöfordult már,hogy lesett!és mindig csak pár pillanatra fordultam el,de már le is pottyant!ettöl te nem vagy rossz anya!nem állhatunk minden másodpercben a nyomukb,nehogy véletlenül megüssék magukat!jo,NEM azt mondom hogy had essenek,majd megszokják,de ha elindul,akkor még mijeneket fog!ne érezd rossz anyának magad:)
2009. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Nyugi, ez bárkivel előfordul. Az ilyenekre számítani kell. Nem vagy szörnyű anya. Gondolj arra, hogy ez többször is előfordulhatott volna, DE mégse fordult többször elő. Nem tudom milyen idős a fiad, de minél nagyobbak annál több mindenre oda kell figyelni. Egy -két baleset előfordul úgy is. Ezeket nem lehet kivédeni.

Ne emészd magad.

2009. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Ne rágódj rajta megnyugtatlak az enyém is már leesett nem is egyszer dehála istennek nincs baja .D sztem még sokszor le ia og amikor majd elindul minden babóval megesik ez sztem. Szegények és még mennyit fognak esni még meg nem tanulnak járni bztonságossan . Mindenesetre tanulj az esetből és 3 szemed legyen rá ha ilyen izgőmozgó :D

Jó babózást

13hós baba anyukája

2009. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Ne sírj,dehogy vagy szörnyű anya!!

Az Én fiam,ha ez megnyugtat 4 éves koráig rendszeresen leesett/fejjel/az ágyról.Nagyon ügyetlen volt mindíg.Azt hittem ütődött lesz emiatt,de nem.A lányom ügyesebb,mozgékonyabb,ő ezért esik gyakran a fejére.2 éves.

Ha leesik,és baj van azt észre fogod venni,mert ha koponyasérülése van,akkor minimum azonnal elveszti az eszméletét,akár csak pár pillanatra.Hányhat,valamint lehet aluszékony,de nagyon ritkák az ilyen sérülések,legalábbis ha azt nézzük,hogy naponta!! hányszor képesek nagyokat esni ezek az örökmozgó gyerkőcök.

Kitartást kívánok neked!!!

2009. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amikor leesett, egyből elkezdett sírni, de egyből abbahagyta a hogy felvettem. Kicsit nyűgös volt utána, és el is aludt rögtön. Remélem csak azért aludt be utána, mert amúgy is aludt volna. 8 hós a fiam. Ja és bocsánat hogy így irtam a kérdést, de a rendszer nem engedte úgy rendesen hogy "van akinek"
2009. júl. 7. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy párszor előfordult nálunk is ilyesmi és szerintem legalább egyszer mindenkinél előfordul akár mennyire is figyel az ember. Az én lányom egyszer úgy esett le az ágyról, hogy a férjem is és én is ott ültünk mellette.

Valahogy mégis sikerült neki leesnie. ettől nem vagy rossz anya ne aggódj.

2009. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
90%

Semmi pánik!

Nekem is 2-szer esett le a másodiknál az apuka is ott ült mellette!

Alapos vizsgálat a fejecskén végtagokon, nagy ölelés sok puszi és már jól van a kicsi

2009. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is leesett már a kislányom az ágyról, az ülőgarnitúráról. A fiam meg egyszer kifordult a pihenőszékből, de szerencsére soha nem lett semmi bajuk. Én is mindig csak "egy pillanatra" fordultam el és már meg is történt a baj :( Nyugodj meg, nem csak veled fordul elő!!!
2009. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, dehogyis vagy szörnyű anya, nagyon is jó anya vagy! Törődsz vele, figyelsz rá, szereted, gondoskodsz róla! Sokkal-sokkal gyorsabbak ezek az örökmozgók, mint ahogy mi egyáltalán reagálni tudunk rájuk. Én is sok olyan esetet hallottam, hogy konkrétan anyuka, apuka MELLŐL esett le az ágyról, mert egyszerűen elkésett az elkapással! Az én lányom ágyról még nem esett szerencsére, de ülésből, állásból hátra, oldalra már volt szerencsénk, sőt egyszer az erkély küszöbjébe ütötte be sajnos a fejét, akkor frászt kaptam, de szerencsére semmi baja! Én is félek minden pillanatban, de ez azt hiszem már így is lesz! :)

Ui: kíváncsi lennék (csak úgy zárójelben jegyzem meg) kinek és miért nem voltak a válaszok hasznosak?

14 hós kislány anyukája.

2009. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!