Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az a babaillat? Miért...

Milyen az a babaillat? Miért van a piciknek jellegzetes illatuk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A világon a legjobb illat! IMÁDOM :)
2009. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
szerintem csak a babaápolószerek, babahintőpor illatát nevezik így. mikor belépünk egy lakásba, ahol egy jól ápolt kisbaba van, akkor mondjuk, hogy milyen finom babaillat van. :)
2009. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is. Pl. a kórházban már nagyon imádtam a babám illatát, de itthon más volt, mert más ápolószereket használtam.
2009. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehoooogy!

Semmi koze a babakenceknek ehez az illathoz. Ez a babak termeszetes illata, amit nem lenne szabad elfedni mindnefele mu illatokkal.


Mondjatok, hogy nincs igazam!

2009. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tejszagot is érzek a babámon rendszeresen a szopás miatt, és a haja is olyan "kisállat" illatú, nem olyan, mint a felnőttek, imádom :)
2009. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy a babacuccoké, a barátnőméknél is van ilyen jellegzetes szag, nekem kifejezetten kellemetlen, pedig még a használt pelenkát sem odabenn tárolja, vagyis csak rövid ideig...Pedig ápolt baba, tiszta család..
2009. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam sima illatmentes gyógyszertári fürdetővel fürdik, illatmentes a testápolója, mégis isteni babaillata van :) Mindig szagolgatom, annyira jó!
2009. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszületett, egyből megszagoltam, olyan ösztönösen mint anyaoroszlán a kiskölykét:) örökre bevésődött a jellegzetes finom illat az agyamba! Lényegében vegyszermentes , fürcsikrémmel fürdik, hintőpora nincs, bepantennel kenem ami illatmentes, öblitőt nála nem használok, a mosópora sensitive..., szóval nincs ami elfedné vagy "hamissá" tenné a babaillatát:) a keresztfiam már 10 éves, de ha néha elkapom és jól összepuszilom, még mindig érzem azt az illatot, amit csecsemőkorában.
2009. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja tenyleg a haja estere olyan kiscsibe szagu lesz.

Neha meg "szeretetszagu" a sok puszilastol a feje teteje. :))

2009. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez 1 olyan melengető kérdés...szívmelengető!Nekem még nincs babám...De,mikor megszületett az unokahúgom egyből megszagiztam!És tényleg azóta is érzem,ha becsukom a szemem!Ez tényleg nem az ápolástól,hanem a saját picuri testének a fincsi kicsi illata!Mikor illatoztam a a tesóm kicsi lányának a bőrét(nem kellet közel hajolni,olyan erős és finom)még a méhem is összerándult!


Az biztos,hogy nincs is annál jobb illat!1. válaszoló igazad van :)

2009. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!