Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos babám nem akar...

7,5 hónapos babám nem akar mászni, De már feláll egyedül Szerintetek baj, hogy nem mászik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 22:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Egyáltalán nem baj, minek mászni, ha tud menni,(?) okos kis poronty! :)
2012. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sok gyerek hagy ki fázisokat.Nem baj ha nem mászik.Az én fiam sem mászott igazán.
2012. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs vele:) bátyám ülni nem ült, de menni ment :D
2012. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én fiam 10 hónaposan állt fel, de ekkor még nem mászott,nem ült magától, csak kúszott...aztán szépen elkezdte.Most 20 hónapos és semmivel sincs lemaradva,pedig nem hurcibáltam ide-oda gyógytornára.
2012. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is ennyi idős de se nem mászik, se nem állt még fel. Én nem izgulok. Mindent a maga idejében meg fog csinálni...
2012. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom ekkor kezdett kúszni, előtte forogva közlekedett. Csak kúszott 9 hónapos koráig, 9 hónaposan felült 4 nap alatt megtanult stabilan ülni. 10 hónaposan felállt, 10 hónaposan kezdett el mászni. Most 11 hónapos. Még mindig kúszva közlekedik a földön, mert úgy gyorsabb, de már sokat négykézlábazik is a padlón, és amitől idegbajt kapok: minden bútorra megpróbál felmászni, zömmel sikerül is neki, majd felül, vigyorog és tapsol. :)

Ne izgulj, nincs elkésve.

[link]

2012. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen a lányom még csak forgott. Most 8.5 hóbapos, kúszik és 1 napja 3 féle képpen tud felülni.:)
2012. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmivel nincs elkésve a kicsi de nem mindig jelent jót ha a mászás kimarad (lehet nálatok nem így lesz).Pld. hiperaktív gyerekeknél nagyon kicsit vagy egyáltalán nem másznak.Felállnak és járni kezdenek stb.

Érdemes utánna nézni!Csak azért írtam mert az én kisfiamnál szinte kimaradt a mászás és ő enyhén hiperaktív volt.

2012. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs elkésve, de az nem jó, ha teljesen kimarad egy mozgásforma- sajnos. Ez valahogy összefüggésben van a majdani szellemi fejlődéssel is. Pl. gyakoribb a nem mászók között a későbbi diszlexia.

Az én lányom 9 hósan állt fel először és 9,5 hósan kezdett mászni.

2012. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nem jelenti h. nem is fog. Az en lanyom 7 hosan kezdett kuszni, 8 hosan felallt es nem sokra ra kapaszkodva lepegetett es leult. 9 hosan kezdett maszni, majd felult. 11 hos. Meg mindig maszik, nem jar. Ne izgulj.Lehet o is felcserelte a sorrendet.
2012. jún. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!