Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hónapos babám egyedül...

7 és fél hónapos babám egyedül feláll a kiságyban, de mindig eldől vagy leül és beveri a kis buksiját. Hogyan védhetném ki, hogy beverje a fejét?

Figyelt kérdés
Sajnos ha felébred feláll,én meg csak a koppanásra és a sírásra érek be a szobájába.Hogy lehet ez ellen védekezni?Vagy kell e egyáltalán?Lehet komolyabb baja ettől?
2010. márc. 31. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, ne aggódj. majd megtanulja, hogy ha felállt, hogyan kell "lejönni". Ezen át kell esni, tanulási folyamat. és mint ilyen, normális :)
2010. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tudom én is,hogy meg kell tanulnia esni,de akkorát koppan a kis kókusza:(Sajnálom szegénykét.

2010. márc. 31. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is így vagyunk, egyik reggel áll a kiságyban, felkeltem, megyek felé, és mind a két kezét a magasba emelte, hogy vegyem ki :) gondolhatod mekkorát esett szegényem, jó nagyott koppant a feje, volt nagy sírás :( De tényleg nem lehet mit csinálni, és én úgy vagyok, hogy még mindig jobb ha a kiságyban vágódik el(ott érheti a legkisebb baj) és ott tanulja meg a dolgokat, mint pl a konyhakövön
2010. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hamar megtanulja!
2010. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-2 hét és nem fog akkorákat esni. Az én kisfiam a kiságyban soha nem esett el, de a parkettán és a járólapon igen :(( képzelheted, hogy ott mekkorákat koppant :(((, de semmi baja. Mostmár heti 3-4nél többször nem esik el, de volt 2 hét hogy napi 3-4szer sikerült neki.
2010. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Szerencsére még csak a kiságyban és a nagy ágy mellett állt fel.Mindkét helyen ugye puhára esik.Még a parkettán és a járólapon nem esett el...de gondolom ami késik nem múlik.

2010. márc. 31. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!