Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindég reggel fejek, a nem...

Mindég reggel fejek, a nem szívott cicit. Kisfiam 5 hós. A tejet a fagyóba rakom. Abbahagyhatom a fejést? Nem lesz kevesebb tejem, vagy esetleg gyulladás? Fagyó teli van, meg már unom.

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,én csak kb 5hetes koráig fejtem,mi öt hósak multunk,van tejem,pont annyi amennyi neki kell!
2009. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kevesebb lesz a tejed, mert tudni fogja a szervezeted 2-3 nap alatt, hogy éjszakára ne termeljen. de ebből a babád semmit nem fog észrevenni. én sose fejtem, pedig már 6 hetes kora óta alszik a babám este 10től reggel 8ig. első éjszaka fájt, második éjszaka kicsit feszült, harmadik éjszaka tudta a szervezetem, hogy éjszakára ne termeljen, csak reggelre. szóval abbahagyhatod a fejést.
2009. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kevesebb lesz a tejed, mert eddig felesleget termelt (tele a fagyasztó...). De ez nem baj. Nyugodtan abbahagyhatod.

Azért a lefagyasztott tejet add néha neki, nem is tudom hirtelen, hogy hány hónapig tárolható a fagyasztóban...

2009. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fagyasztott tejet tartalékold majd a hozzátápláláshoz, jól jön majd a főzikbe. A tej csökkenni fog, de ez nem baj, mert így nem fog állandóan túltelítődni. Ha a babád hirtelen megint úgy dönt, hogy éjjel is akar szopizni, akkor megint több lesz majd a tej is. Fejni fölösleges, ha engeded, hogy a baba igényei szabják meg a mennyiséget, vagyis akkor szopjon, amikor szeretne. Ha éjjel akkor éjjel, ha nappal gyakrabban, mert akkor pótolja az éjszakát, vagy több kell neki vagy csak többször keveset szeret enni, akkor úgy. Remélem nem voltam túl bonyolult!:) Én csak 6 hétig fejtem akkor is csak napont 2X mert rühelltem. Ma is szoptatok 9 hós baba anyukája
2009. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!