Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos kislányom...

3 és fél hónapos kislányom szeme ma reggel óta könnyezik, váladékozik. Kötőhártya gyulladás? Huzatot kapott? Kammilla teával törölgessem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz ha nem javul,én addig kamilláznám vagy a gyógyszertárba kérdezd meg van e valami szemcsepp rá.Mi hétköznap jártunk pont így és eltudtam vinni dokihoz és írt fel rá cseppet.
2009. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kötőhártyagyulladás, de lehet, hogy könnycsatorna elzáródása van. Az én kisfiamnak is könnyezik a szeme nagy ritkán, de nem váladékozik. Ő is annyi idős, mint a Te kislányod. Minket elküldtek a Heim Pál gyerek kórházba a szemészetre. Jövőhéten megyünk.

Viszont ne kamillával törölgesd, hanem langyos, enyhén sós, sterilizált vízbe mártott vattapamacsot használj. Minden törléshez tiszta vatta szükséges.

Vagy vidd orvoshoz, ha még jobban váladékozna.

2009. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kamillával ne!!!Súlyosan allergén lehet.

Langyos vizes vattával belső szemzúgtól kifelé töröld,mindkét szemhez külön vattával.

Mihamarabb vidd gyermekorvoshoz,vagy ha nem rendel akkor csak a gyógyszertárba,a váladékról meg tudja állapítani a gyógyszerész,hogy mire van szükségetek.Ha nem kezelitek súlyosbodhat.A szemcsepp nagyon hamar rende teszi és nagyon vigyázz,lehet,hogy fertőző.Alapos kézmosást mindenkinek! :)

Üdv:Arienn9

2009. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg anyatejet cseppenteni a szemébe nekünk az mindig beválik.
2009. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!