Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babát vinnétek...

7 hónapos babát vinnétek strandra? Nagytesónak (4 éves) beígértük hétvégén a strandot, és nem biztos hogy tudjuk valakire bízni a picit.

Figyelt kérdés
Csak 1-2 órára mennénk délután 3 után, naptej, stb., szóval mindent betartva. A pici valószínűleg nem fürdene, nem hiszem hogy be lehetne már rakni a beülős úszógumiba.
2012. jún. 27. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne vihetnétek? Vigyetek babakocsit, árnyékos helyre menjetek, amíg egyikőtök a picivel van, a nagy fürödhet.
2012. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én vittem az 5ésfél hónapost. Élvezte nagyon. Nézelődött, játszott, jót aludt a strandsátorban, de vízbe is bevittem.

(Mondjuk 3. baba, így lazább vagyok kicsit, meg nem mondhatom a tesóknak, hogy a pici miatt nem megyünk... )

2012. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem viheted. A vízbe nem raknám be, max. vinnék neki egy kis felfújható pancsolót, amibe engednék vizet. Legalábbis én így tervezem, igaz, csak jövőre lesz aktuális, mivel a kistesó még a pocakomban van. :) De ha csak babakocsiban van, vagy pléden a parton, árnyékban, az is jó. Hőségben a lakásban sem lenne jobb neki, így legalább a tesó élvezheti a pancsolást.
2012. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simàn vinném, a szélén én ülnék a picivel, akit uszógumiba ültetnék.

A nagyot meg figyelném ahogy pancsol.

Mi így szoktuk, heti 1-2 alkalommal megyünk.

Vigyél úszógumit, vízijátékokat, nap tejjel kend le őket, kis kalap!

2012. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém július elején lesz 7 hós, és már hétvégén voltunk vele meg a nagytesókkal strandolni. Biztos megyünk még párszor a nyáron. Már ül, így beültettem beülős úszógumiba, de persze még csak pár percet pancsolt. Azonkívül strandsátor, pléd, néhány csörgő, kaja és minden rendben volt.
2012. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

7,5hónapos, múlt héten voltunk. :) Kicsit féltem, de minden rendben volt. Bekencéztem, fürdőruci, kalap, aztán be a vízbe! Ki sem akart jönni! :)Naggggggyon bírta! :) Elcsapkodta a vizet, rendkívüli érdeklődéssel figyelte a körülötte zajló eseményeket, főként a gyerekeket. (Volt egy nagyobbacska, 6év körüli kislány, aki odajött "barátkozni", Neki még "dumált" is :D) Aztán kijöttünk, kajcsi, s úgy aludt 1órát a pléden, hogy csak csuda. Kicsit sem zavarta a zajongás. :)

Én sem raktam még beleülős úszógumiba, inkább tartogattam. :) De tényleg vidd el! Ő is élvezni fogja! :)

2012. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ezek szerinte jó tapasztalatok vannak, valószínűleg elviszem akkor!
2012. jún. 27. 13:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!