Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg Perego Pramette babakocsi...

Peg Perego Pramette babakocsi milyen kényelmes?

Figyelt kérdés
Ez a kocsi átalakítható szemben tolható újszülöttnek való fekvő résszé,de ez milyen idős korig használható?Akinek van ilyen meddig fért el benne a baba?
2012. jún. 27. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Újszülöttként mi nem használtuk úgy.6 hónapos volt amikor megvettük,de a legjobb döntés volt!Mi nagyon szerettük.Jókat aludt benne a kisfiam.2éves múlott amikor már nem használtuk,mert ügyesen sétált!
2012. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen volt. Városban nagyon jó, ha földes vagy rossz útviszonyok között kell tolni akkor a kicsi kerék nem praktikus, folyton elakad.:( Nekem azért is kellett eladnom.

Egyébként nagyon szerettem. Szerintem a babakocsis kor végéig lehet használni hiszen esernyőre csukódó sportkocsi is.

2 bajom volt vele egyik hogy a tesófellépőjére csak teljesen felültetett állapotban tudott (volna) felállni a nagyobb gyerek, a másik pedig hogy amikor szemben van velem akkor csak teljesen feküdni tud a baba azaz később mikor már nem csak alszik, akkor már nem tudtam fordítva beletenni.( az övet se lehet fordítva bekötni rajta)

Erre azt szokták mondani hogy olyan 5-6 hónapos korától amikortól ültethető már úgyse engem akar nézni hanem a külvilágot.

Azért én szerettem ha látom mit csinál.:) Meg beszélgettünk, mondókáztunk útközben.

2012. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek egy kicsit,hogy szemben később nem tudom tolni,gondolkodtam például a Brevi-ben (mózes-sport-hordozó)

de annak meg a sport részét nem lehet teljesen lefektetni,csak az egészet dönteni,viszont tudom szemben is a vázra csatolni!Nem tudom melyik lenne a praktikusabb,az biztos,hogy sokat autózunk és kényelmesebb lenne egy olyan aminek a hordozót a vázra csatolhatnám!

2012. jún. 27. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor válassz olyat!! Mi is olyat vettünk volna ha sokat autózunk de nálunk ez nem áll fenn. Rengeteg féle olyan babakocsi van akár használtan is ami váz+mózes+sportrész+hordiból áll.

Nem zavaró amúgy ha a sportrész nem teljesen vízszintes, 6 hóig úgyis a mózest használod, nagyobb babát meg már nem zavarja ha nem full vízszintes ahol fekszik.(kivéve ha hason altatod babakocsiban de ez azért elég ritka )

2012. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van... :) Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 27. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!