Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 10,5 hós lányom miért lett...

A 10,5 hós lányom miért lett hirtelen ennyire ragadós?

Figyelt kérdés
1,5 hete nem tudok két lépést menni, mert sírva jön utánam. Eddig otthagyhattam akárhol, s játszott szépen. Most a saját szobájában sem akar megmaradni, amíg elmegyek pl wcre, vagy a nappaliban játszani, amíg a vele egy légtérben lévő konyhában én megfőzök. Állandóan fel akar jönni hozzám. Mit lehet tenni? Ez lenne a szeparációs szorongás?
2012. jún. 27. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
ezt hívjuk igen, szepiszorinak!
2012. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos, hogy szepar.szor.

Nekem a kislányom akkor ilyen, mikor nagyon-nagyon jön a foga, vagyis valami nyűgje, fájdalma van. Ahogy kibújik, áttöri az ínyét, elmúlik és ismét a régi, ott lehet őt hagyni játszani egy rövid időre. Nekem olyankor még apával sincs el, csak nálam és a karomban egyfolytában.

2012. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!