Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felebresztitek reggel a...

Felebresztitek reggel a babatokat, hogy nagyjabol tudjatok tartani a napirendet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 10:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

koszi, igen, oszinte valszokat varok, mert tenyleg erdekel, ki hogy csinalja. en nem szoktam pontozni, nem azert kerdezek, hogy masok elkepzeleseit ertekeljem, hanem, hogy otletet meritsek

nalunk 6 honapos a baba es azert kerdezem, mert nagyjabol be van allva egy napirend, amit nem feltetlen tartunk be, de azert jo igazodni hozza. viszont neha a lanyom 7-8kor felebred, szopizik de mar nem tud visszaaludni es nyugoskodik a kovetkezo alvasig, neha(tobbszor) viszont visszaalszik 9-10 oraig, ilyenkor kipihenten ebred, de nehezebben halad a napunk, "nem jon ugy ki a lepes". engem nem zavar, ha alszik, sot...

2009. júl. 8. 11:01
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom legtöbbször reggel 7-kor ébred, de volt olyan, hogy mondjuk 8-ig-fél 9-ig aludt és hagytam. Ez esetben kitolódott a reggeli és az ebéd, és az uzsonna, viszont a 7 órás fürdést így is betartjuk. Úgy oldjuk meg, hogy ilyenkor uzsira egy kicsit kevesebb hamit kap, így rendben megeszi a vacsoráját.
2009. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

[link]

tulajdonkeppen ez a cikk olvasasa utan merult fel bennem a kerdes

2009. júl. 8. 11:53
 14/14 anonim válasza:

Akinek volt egyszer rosszul alvó gyereke, az SOHA nem keltené fel...

Én sem szoktam felkelteni, de 7-8 körül ébred.

2009. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!